Ogłoszenia duszpasterskie –XIII Niedziela zwykła

  1. Dziś ks. Proboszcz głosi słowo Boże i zbiera ofiary w parafii św. Faustyny na Bródnie, powierzmy jego posługę i wszystkich ofiarodawców naszej patronce Matce Bożej Pompejańskiej.
  2. Jutro o godz. 7.00 Mszą Świętą rozpoczniemy całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu, prosimy wspólnoty różańcowe o dyżury godzin adoracji. Przed Mszą Świętą poranną będziemy modlić za zmarłych polecanych w wypominkach, zapraszamy na Msze Świętą dzieci które wyjeżdżają na wypoczynek do Kamesznicy, zawierzymy w modlitwie nasz wyjazd, wszystkie dzieci i wychowawców, prosimy o punktualność.
  3. Nowenna Pompejańska od poniedziałku wraca do stałej godziny, rozpocznie się o  16.45, w środę zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00.
  4. W czwartek modlimy się na Mszy Świętej o nowe powołania kapłańskie i zakonne, adoracja z modlitwą o uzdrowienie będzie przeniesiona na niedzielę 7 lipca po Mszy Świętej o godz. 19.00.
  5. Dziękuję ofiarodawcom którzy przekazali na konto 700zł., Serdeczne Bóg zapłać
  6. Przypominamy, że przez lipiec i sierpień Mszy Świętej o godz. 12.30 nie będzie, zawieszona jest przez wakacje, od 1 września wróci do stałego grafiku niedzielnego.
  7. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź pół godziny przed Mszą Świętą, Litania do Serca Pana Jezusa będzie odmówiona po nowennie pompejańskiej.
  8. W sobotę o godz. 18.00 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanego Serca Maryi, po Mszy Świętej przejdziemy w procesji z Obrazem Matki Bożej, a błogosławieństwie rozpocznie się wieczernik pompejański poprowadzi wspólnota różańcowa, zakończy się Apelem Jasnogórskim.
  9. W najbliższą niedzielę o godz. 11.00 Msza Święta w intencji kół różańcowych, po Mszy Świętej procesja wokół kaplicy, prosimy grupy parafialne żeby przygotowały feletrony i chorągwie. Intencja na miesiąc lipiec, powierzamy w modlitwie kapłanów posługujących w naszej parafii.
  10. W tygodniku Idziemy:  Dlaczego wielu młodych ludzi odrzuca naukę Kościoła i jak temu zaradzić? – mówi bp Marek Solarczyk, Niecałe dwie trzecie młodych Polaków deklaruje się jako wierzący. Jak to wpływa na ich postawy życiowe i wybory moralne? Dlaczego we Włoszech kuria biskupia Genui zabroniła modlitw ekspiacyjnych za grzechy parad homoseksualnych?

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97