Ogłoszenia duszpasterskie – XIII Niedziela Zwykła

 1. Dziękuję p. Katechetce Krystynie i Elizie oraz p. Sylwestrowi za pomoc przy organizacji tegorocznego wyjazdu z dziećmi do Jugowic oraz za opiekę nad dziećmi. Bardzo dużo zwiedziliśmy i zdobyliśmy górskie szczyty. Bóg zapłać.
 2. Od jutra nowenna pompejańska będzie się rozpoczynać o godz. 16.45. Jutro przed Mszą Świętą będzie się modlić wypominkach za zmarłych.
 3. We wtorek Święto Św. Tomasza Apostoła.
 4. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W czwartek w czasie Mszy Świętej modlimy się o nowe powołania do służby Bożej, po Eucharystii wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie.
 6. W pierwszy piątek miesiąca tradycyjnie od godz. 8.00 rano wystawienie Najświętszego Sakramentu do godzin wieczornych, od godz. 17.00 spowiedź pierwszopiątkowa.
 7. W sobotę o godz. 18.00 Mszą Świętą rozpoczniemy wieczernik pompejański, zakończymy Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.
 8. Bardzo dziękujemy osobom, które w tym tygodniu wpłaciły na konto 1550zł zł, osoba bezimienna z par. Legionowo 4600zł, z ul Myśliborska 24 – 100zł, Bóg zapłać.
 9. Przypominam intencję dla kół różańcowych na miesiąc lipiec – o potrzebne łaski o Boże dary dla dzieci i młodzieży na czas rozpoczynających wakacji.
 10. Dzisiaj pragnę podziękować Jarkowi naszemu kościelnemu za posługę w naszej parafii, za jego zaangażowanie, prace, serce które ofiarowywał każdego dnia przy ołtarzu i pielegnowaniu naszej kaplicy, wystroju na różne okazje Świąt w naszej parafii. Dziękuję i życzę wielu łask Bożych w dalszej drodze. Masz zapewnioną modlitwę od nas parafian przed tronem Obrazem Matki Bożej Pompejańskiej, niech Ona Cię wspiera, pomaga i prowadzi w tej drodze, którą wybrałeś ku kapłaństwu. Bóg zapłać Jarku za wszelką pomoc i w imieniu wszystkich mówię dziękuję.
 11. W tygodniu Idziemy warto przeczytać: Różaniec modlitwą wolności, opisany nasza parafia i zjazd kół rodzinnych, Chodząc po wodzie, Kiedy pokazują się z szóstką dzieci, w tym jednym niepełnosprawnym słyszą często: To chyba na tym koniec. Oni wiedza że nie sami o tym decydują. Duch sportu, duch człowieka wywiad  z bp Marianem Florczykiem delegatem Konferencji do spraw sportu.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97