Ogłoszenia duszpasterskie – XII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ks. Przemek jest z posługą w parafii Matki Bożej z Lourdes w Warszawie, powierzajmy wszystkich ofiarodawców i darczyńców naszej modlitwie.
  2. Zakończyliśmy w ubiegły piątek biały tydzień ostatniej przygotowanej grupy, w tym roku w czterech grupach w dwóch szkół przyjęło 65 dzieci, jeszcze raz dziękuje za przygotowanie ks. Arturowi i p. Paulinie.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w dzień powszedni o 17.30. We wtorek zapraszamy o godz. 18.00 na wspólną modlitwę Totus Tuus, po Eucharystii zapraszamy na formacyjne spotkanie koła różańcowe i grupę Totus Tuus.
  4. W środę 23 czerwca przypada 16 rocznica święceń biskupich naszego Pasterza Diecezji bp Romualda Kamińskiego, podczas wieczornej Mszy Świętej odśpiewamy hymn Ciebie, Boga wysławiamy, w modlitwie powierzajmy naszego biskupa Matce Bożej Pompejańskiej. Po Mszy Świętej wspólnota Ojca Pio poprowadzi modlitwę.
  5. W czwartek obchodzimy Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela zapraszamy na Msze o godz. 7.00 i 18.00, po Mszy tradycyjnie modlitewne spotkanie grupy uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem.
  6. W piątek 25 czerwca zakończenie roku szkolnego i katechetycznego, zapraszamy na Msze Świętą dziękczynną dzieci i młodzież o godz. 8.00 rano – będziemy modlić się za nauczycieli, dyrekcję naszych szkół i przedszkoli, katechetów i szczęśliwy wypoczynek na wakacjach. Po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy rodziców którzy pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu lipcu i sierpniu, prosimy przynieść skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
  7. W sobotę zapraszamy na godz. 9.00 naszych ministrantów, lektorów, bielanki, scholkę parafialną na spotkanie podsumowujące rok duszpasterski w naszej parafii. Zapraszamy również rodziców, można przynieść coś słodkiego. Na wieczornej Mszy Świętej po komunii przed Relikwiami Bł Bartola Longo zawierzymy wlitanii nasze intencje i parafię.
  8. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto –.3000zł, Osiedle Ku Rzece – 1520zł., ul. Płużnicka 200zl. Prosimy osoby które zadeklarowały się płacić regularnie na konto o sumienne wpłaty na budowę naszej świątyni. Prace się posuwają jutro zalejemy podwieszany strop, który będzie łączył główny strop.
  9. W naszej diecezji w ubiegłym tygodniu dokonały się duże zmiany personalne kapłanów przez ks. biskupa Romualda Kamińskiego, również i w naszej parafii. Ks. Artur przechodzi do parafii Najświętszej Maryi Panny Łaski Bożej do Halinowa w dekanacie Sulejówek, a przychodzi na Jego miejsce ks. Mariusz Morka z par. Nieustającej Pomocy z Otwocka, placówkę obejmują z dniem 26 sierpnia. Będziemy mieli jeszcze okazję w wakacje przed urlopem ks. Arturowi podziękować za ten czas pracy duszpasterskiej i katechetycznej w naszej parafii.
  10. Zachęcamy do czytania tygodnika Idziemy: Medjugorie po 40 latach, o tym co najważniejszego dokonuje się w tym świętym miejscu omawia abp Henryk Hoser, Piękno ojcostwa rola ojca, który ma zabezpieczyć dom.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97