Ogłoszenia duszpasterskie – XI Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ks. proboszcz jest z posługą w parafii w Wąsewie, powierzajmy wszystkich ofiarodawców i darczyńców naszej modlitwie.
  2. Dziękujemy serdecznie rodzicom komunijnym za posprzątanie i udekorowanie kaplicy, do I komunii świętej przystąpiło wczoraj 16 dzieci., dziękuje za przygotowanie ks. Arturowi, organiście Marcinowi i p. Reginie, od dzisiaj rozpoczynamy biały tydzień który będzie trwał do piątku. Dzieci na zakończenie otrzymają książeczki do obchodzenia pierwszych piatków miesiąca. Zapraszamy w białym tygodniu dzieci na godz. 17.30 na nabożeństwa czerwcowe.
  3. Dzisiaj o godz. 16.00 wyruszamy z naszej kaplicy na kolejna 36 drogę różańcową na nasze wały, zakończymy nasze pielgrzymowanie tradycyjnie apelem i dziękczynną Mszą Świętą. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W czwartek zapraszamy po Mszy Świętej na adorację przed Najświętszym Sakramentem z modlitwą uwielbienia.
  5. W sobotę o godz. 6.00 rano wyjeżdżamy na pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Matki Bożej Oborskiej, pielgrzymów prosimy o punktualność. Są jeszcze wolne miejsca.
  6. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto –.2750zł, w przyszłym tygodniu przed wakacjami łącznicy będą zbierać ofiary na budowę kościoła. Prosimy osoby które zadeklarowały się płacić regularnie na konto o sumienne wpłaty na budowę naszej świątyni. Rozpoczęliśmy w tym tygodniu prace przy pierwszym podwieszanym stropie, po niedzieli będziemy wykonywać zbrojenia i szykować pierwszy strop do zalania. Módlmy się o odpowiednią pogodę.
  7. Zachęcamy do czytania tygodnika Idziemy: Rozliczy nas Bóg – musimy podjąć refleksję nad ewangelizacją., Kondycja Kościoła w Polsce – łączenie parafii, spadek liczy wiernych w świątyniach, pustoszejące seminaria – bolesne fakty ujawnia Irena Świerdzewska. Wołanie o sprawiedliwość – dlaczego na weselu może być legalnie 150 osób, zaś na ślubie tylko część z nich?

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97