Ogłoszenia duszpasterskie – XI Niedziela Zwykła

  1. Jutro zapraszam młodzież przygotowującą się do bierzmowania na egzamin. Proszę przynieść ze sobą metrykę chrztu.
  2. W piątek 22 czerwca zapraszam rodziców, którzy pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu lipcu. Proszę przynieść skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
  3. W piątek jest zakończenie roku szkolnego i katechetycznego, zapraszam na o godz. 18.00 na Mszę Świętą dziękczynną ze specjalnym błogosławiestwem dzieci na wakacje.
  4. w sobotę 23 czerwca organizujemy piknik parafialny połączony ze zjazdem rodzinnych kół. Rozpocznie się on przywitaniem gości o godz. 9.30, będzie sporo atrakcji, ale liczę kochani na wasze pomysły i pomoc w organizacji. Robimy to szczególnie dla wszystkich dzieci. Uroczysta Msza Święta o godz. 12.00 będzie pod przewodnictwem ks. bp Marka Solarczyka, w czasie której przyjmiemy 20 kółko rodzinne pw. św. Stanisława Kostki. Wcześniej o godz. 10.30 ks. biskup poświęci szpital na ulicy Myśliborskiej 44. Po Eucharystii będzie wspólna agapa i koncert naszego zespołu dziecięcego. Już od rana się organizujemy, można przynosić ciasta, smakołyki, owoce,  zabawki i maskotki na loterie fantową. Zapraszam wszystkich do wspólnego świętowania i udziału.
  5. W sobotę przypada 13 rocznica święceń biskupich Pasterza Diecezji Bp Romualda Kamińskiego. Na Mszy Świętej wieczornej o godz. 18.00 zapraszam do wspólnej modlitwy. Odśpiewamy dziękczynny hymn Ciebie Boga wysławiamy.
  6. Bardzo dziękujemy osobom, które w tym tygodniu wpłaciły na konto 1300zł zł, ul. Myśliborskiej domki jednorodzinne 350zł, Bóg zapłać.
  7. W najbliższą niedzielę przeżywamy Uroczystość Św. Jana Chrzciciela, w tym dniu o godz. 17.00 Msza Święta w intencji rodzin ze wspólnoty Domowego Kościoła. Od wakacji pierwszej niedzieli lipca, tej Mszy Świętej nie będzie.
  8. Dzieci, które wyjeżdżają w Góry Sowie do Jugowic przychodzą o godz. 7.00 rano na Mszę Świętą 25 czerwca. Po Eucharystii wyjeżdżamy sprzed kaplicy.
  9. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności śp. + Mirosław Han l. 57 z ulicy Konwaliowej 4. Wieczny odpoczynek…
  10. W tygodniu Idziemy warto przeczytać: Maryja w podróży – skąd wzięła się idea nawiedzenia parafii przez kopię obrazu MB Częstochowskiej i jakie przygody temu nawiedzeniu towarzyszyły przez ponad 60 lat. Dlaczego w Polsce mamy do czynienia w wyjątkowym powiązaniem spraw Kościoła i Ojczyzny ?

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97