Ogłoszenia duszpasterskie  – VI Niedziela Zwykła

1. Ks. Przemek jest dzisiaj z posługą w parafii Miłosierdzia Bożego w Ząbkach, a ks. Mariusz w par. św. Trójcy w Sulejowie, powierzajmy w naszej modlitwie kapłanów i ofiarodawców budującej się naszej Świątyni.
2. Dzisiaj po Mszy Świętej zbiórka do puszek na chorych objętą opieką Caritas Diecezji.
3. Jutro dzień Fatimski zapraszamy na Msze Świętą o godz. 18.00 i kolejną drogę różańcową, zakończymy tradycyjnie Apelem Jasnogórskim.
4. Rodziny które pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu marcu prosimy że przynieśli do kancelarii skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
5. We wtorek wspominamy Świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy. Wszystkim zakochanym w tym dniu we wspomnienie św. Walentego życzymy dużo radości, miłości, pokoju i spełnienia marzeń.
6. Wszystkim wypoczywającym na feriach życzymy spokojnego i przyjemnego wypoczynku i szczęśliwego powrotu do domu.
7. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 3100zł., w ramach nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Pompejańskiej z os. Ku Rzece – 550zł., Serdeczne Bóg zapłać. Prace posuwają się do przodu trwają prace przy układaniu płytek, od wtorku przechodzimy na pierwsze piętro. W przyszłą niedziele zbiórka do puszki na rzecz ofiar trzęsienia ziemi, które nawiedziło rejony Turcji i Syrii.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97