Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ks. Przemek z grupą naszych parafian jest z posługą w Jabłonnej, pamiętajmy kochani o nich i ofiarodawcach naszej Świątyni. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W sobotę 22 lutego obchodzimy Święto Katedry św. Piotra Apostoła, udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy nawiedzą katedrę lub konkatedrę i tam pobożnie odmówią Ojcze nasz i Wierzę w Boga., w tym dniu zapraszamy na godz. 18.00 wspólnotę Totuus Tuus, po Mszy Świętej odbędzie się formacyjne spotkanie.
  3. W niedzielę najbliższą o godz. 19.00 zapraszamy na Msze Świętą wspólnotę Ojca Pio podczas której po komunii będzie ucałowanie Relikwii, po Eucharystii kolejne modlitewne spotkanie z całą wspólnotą.
  4. Przypominamy że w sobotę 29 lutego organizujemy jednodniową pielgrzymkę autokarową do Czerwińska i Obór, koszt 60zł., zapisy u zelatorów i w zakrystii, zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania, wyjazd o godz. 6.00, sprzed kaplicy.
  5. Dziękujemy ofiarodawcom, darczyńcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto 3100zł.., przypominam że w przyszłym tygodniu po 20 lutym łącznicy wyznaczonych Osiedli będą zbierać ofiary na Kościół., przypominamy również rodzinom które zadeklarowali się przesyłać na konto, żeby pamiętali i wspierali naszą budowę Świątyni.
  6. Dzięki dobrej sprzyjającej pogodzie, prace cały czas trwają, przy zalewaniu ścian podpiwniczeń, jest już zamówiona stal na strop od strony parkingowej, będzie przywieziona w przyszłym tygodniu, moi drodzy przygotowujemy się od przyszłego tygodnia do szalowania stropu zerowego stanu,
  7. Zachęcamy do czytania tygodnika Idziemy: Samotni czy single? Czym się różnią single od osób samotnych oraz od czego trzeba zacząć aby znaleźć drugą połówkę, odpowiada psychoterapeuta ks. Stanisław Szlasa, Dlaczego 17 maja nie powinno nas zabraknąć na placu św. Piotra w Rzymie., Główne myśli z nowej książki papieża Franciszka o św. Janie Pawle II.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97