Ogłoszenia duszpasterskie – VI Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj serdecznie witamy o. Romana Ruska z Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów, który przez całą niedzielę będzie głosił słowo Boże o Św. Ojcu Pio. Dziękujemy Bogu, że otrzymaliśmy dla naszej parafii Relikwie Św. Ojca Pio. Prosimy za Jego wstawiennictwem o szczególne łaski i dary dla naszych rodzin i całej wspólnoty.
  2. Bardzo dziękuję wspólnocie Totus Tuus za prace przy nasypie kamieni tłoczni, dziękuję p. Arturowi za koparkę, za pomoc przy rozładowaniu panom Franciszkowi, Jurkowi, Sylwestrowi, Bogdanowi, Robertowi, Józefowi, Radosławowi, Adamowi, Bóg zapłać.
  3. Jutro po Mszy Świętej zapraszam na spotkanie przedchrzcielne rodziców, którzy pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu marcu. Proszę przynieść skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
  4. W piątek 22 lutego przeżywamy Święto Katedry św. Piotra Apostoła. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy nawiedzą katedrę i lub konkatedrę i tam pobożnie odmówią Ojcze nasz i Wierzę w Boga… Po Mszy Świętej wieczornej zapraszam nową powstałą grupę Totus Tuus na spotkanie formacyjne. W czasie tego spotkania omówimy formułę zaprzysiężenia kandydatów do wspólnoty, którą pragniemy przyjąć w I niedzielę Wielkiego Postu 10 marca o godz. 12.30. Sztandar dla wspólnoty będzie gotowy za dwa miesiące, poświęcimy go uroczyście w Wielki Czwartek.
  5. W najbliższą sobotę o godz. 18.00 Msza Święta dla wspólnoty św. Ojca Pio i spotkanie modlitewne.
  6. Bardzo dziękujemy osobom, które w tym tygodniu wpłaciły na konto 1200 zł,serdeczne Bóg zapłać. Przypominam że osoby odpowiedzialne Łącznicy rozpoczną zbierać ofiary na kościół.
  7. Organizujemy wyjazd letni dla ministrantów, bielanek i chętnych dzieci do Kamesznicy okolica Żywca i Bielsko Białej w dniach od 1 do 6 lipca. Zapisy i szczegółowy plan w zakrystii zaliczka do Świąt Wielkanocnych 250zł. Przy zapisie proszę przynieść pesel dziecka.
  8. W naszej wspólnocie od niedzieli 10 marca rozpoczniemy modlitewnie spotkania w formie rekolekcji dla rodzin, które będzie prowadzić grupa Odnowy w Duchu Świętym z Bródna. Specjalne zaproszenia na poszczególne dni będą wręczane na każdej Mszy Świętej. Spotkania będą dwa razy w tygodniu, jest to zachęta i wyjście do młodych, którzy pragną należeć do wspólnoty. Takie sygnały były podczas wizyty duszpasterskiej i pragniemy, żeby taka grupa z rodzin powstała po tych rekolekcjach. Zachęcam już dziś do uczestnictwa.
  9. W tygodniku Idziemy możemy przeczytać następujące artykuły: Grzech i łaska czyli o stanie Kościoła, Pielgrzymi czy turyści, reportaż po Światowych dniach młodzieży, Małżeńskie rozmowy, Domowy Kościół zaprasza małżeństwa do spotkań i rozmów.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97