Ogłoszenia duszpasterskie  – VI Niedziela Wielkanocna

 1. Dzisiaj ks. Mariusz jest z posługą w parafii Jeruzal koło Mińska, a ks. Przemek w par. Pustelnik Miński, powierzajmy w modlitwie naszych kapłanów i ofiarodawców którzy wspierają budowę naszej świątyni. Dziękuje dzieciom komunijnym ze szkoły z Myśliborskiej za złożone ofiary na dalsze prace w kościele 4350zł., serdeczne Bóg zapłać za ten dar serca.
 2. Dziękuję ks. Mariuszowi za przygotowanie dzieci ze szkoły z Myśliborskiej do I komunii świętej, przystąpiło 62 dzieci. Dziękuje za posprzątanie kościoła i kaplicy, za wielką życzliwość i sprawną organizację w przygotowaniach do uroczystej komunii, dziękuje p. Magdzie organistce za przygotowanie śpiewu, naszym braciom Totus Tuus za koordynowanie porządku na parkingu, panu Pawłowi kościelnemu i całe asyście liturgicznej za posługę przy ołtarzu.
 3. Dzieci dzisiaj rozpoczynają biały tydzień który potrwa do piątku włącznie, zapraszamy rodziców i dzieci na godz. 17.30 na nabożeństwa majowe i Msze Święte o godz. 18.00. W środę w ramach białego tygodnia już naszej tradycji przyjedzie do nas misjonarz, ofiary przekazane będą od dzieci na potrzeby misyjne, w piątek o godz.9.00 dzieci z ks. Mariuszem i opiekunkami wyjeżdżają na pielgrzymkę dziękczynną do Niepokalanowa.
 4. Dzisiaj o godz. 18.30 nabożeństwo majowe poprowadzi ks. Diakon Mateusz Baran, który był w naszej parafii przez półtora roku organistą, zapraszamy wszystkich na wspólną modlitwę i na Msze Świętą na której wygłosi swoją pierwsza homilię do nas. Będzie to Eucharystia dziękczynna za dar powołania diakona Mariusza, z który mieliśmy szczęście z nim współpracować. O godz. 20.00 zapraszamy na majówkę przy Kapliczce na ulicy Myśliborskiej. 19.00
 5. Jutro po Mszy Świętej wieczornej I próba dzieci rocznicowych ze szkoły z Płużnickiej i Myśliborskiej.
 6. We wtorek uroczystość św. Andrzeja Boboli, prezbitera, męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej.
 7. W środę próba generalna dzieci rocznicowych po Mszy Świętej wieczornej,
 8. W czwartek o godz. 18.30 pierwsza próba młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
 9. W piątek o godz. 16.00 spowiedź dzieci i rodziców. Od przyszłego piątku po nabożeństwie majowym rozpoczniemy nowennę do Ducha Świętego.
 10. W sobotę 20 maja o godz. 10.00 Rocznica I komunii Świętej dzieci klas IV ze szkoły z Myśliborskiej i Płużnickiej. Dzieci czekają przed kaplicą o godz. 9.15. W niedzielę dzieci przynoszą ze sobą świece chrzcielne o godz. 9.30 będzie odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych. W przyszłą niedzielę przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 11. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 5000zl., ul. Myśliborska domki jednorodzinne 350 zł., Bóg zapłać. Prace są wykonywane w plebanii, położone zostały płytki na schodach, jesteśmy w trakcie montowania sufitu podwieszanego na drugim piętrze, zakładane są gniazdka elektryczne w kościele i w plebanii.
 12. Organizujemy z naszej parafii pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę w sobotę 3 czerwca koszt 80 zł., zapisy w zakrystii lub u swoich zelatorów.
 13. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Czy pośród bieganiny, aby przygotować się do wydarzenia komunii świętej nie gubi się sensu komunii świętej, jak nie zmarnować szansy do ewangelizowania całej rodziny. Jak Węgrzy przyjęli Franciszka w swoim kraju w czasie ostatniej pielgrzymki.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97