Ogłoszenia duszpasterskie  – V Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ks. Proboszcz jest z posługą w parafii św. Wincentego a Paulo na Bródnie, powierzajmy w modlitwie naszych ofiarodawców, którzy pomagają nam przy dalszych pracach Świątyni. W przyszłą niedzielę jest zbiórka do puszek na chorych objętych opieką Caritas naszej Diecezji.
  2. Jutro wspominamy w liturgii św. Agatę dziewice i męczennicę.
  3. W środę 7 lutego są imienny naszego Pasterza Diecezji Bp Romualda Kamińskiego, powierzajmy Jego posługę naszej modlitwie. Ze względu na słabą frekwencję adoracja uwielbienia będzie tylko w każdy pierwszy czwartek miesiąca.
  4. W sobotę o godz. 9.00 odbędzie się zbiórka dla ministrantów a o godz. 10.00 zapraszamy na próbę scholkę parafialną.
  5. W przyszłą niedzielę 11 lutego o godz. 12.30 Msza Święta w intencji braci Totus Tuus, w czasie Eucharystii przyjmiemy nowe kółko rodzinne pod wezwaniem Bł Kardynał Stefana Wyszyńskiego, osoby które zapisały się ostatnio zapraszamy na zawierzenie i błogosławieństwo wspólnoty, po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie formacyjne dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Na wieczornej Mszy Świętej o godz. 19.00 ks. Bp Jacek Grzybowski dokona w naszej Świątyni poświęcenia Obrazu Miłosierdzia Bożego, który jest oryginałem namalowanym przez malarkę p. Beatę z Krakowa, darczyńcą jest ks. Prałat Ryszard Ladziński. W tym dniu wspominamy w liturgii Matkę Boża z Lourdes o godz. 9.30, podczas Mszy Świętej udzielimy sakramentu namaszczenia chorym.
  6. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto 2000 zł, ul. Myśliborska 1 – 20zł. os. Myśliborska 44 – 250zł. ul. Leszczynowa, Portowa, Laurowa i Portowa 17 – 300zł., Serdeczne Bóg zapłać. Prace kanalizacyjne, hydrauliczne, elektryczne cały czas trwają, za materiały zapłaciliśmy w ubiegłym tygodniu 18 000 zł., prowadzone są prace przy białym montażu w łazienkach.       
  7. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Jak radzić sobie z lękiem? Czy lęk może być pożyteczny? Jak Go opanowywać? Pigułka dzień po bez recepty? Jak działa tzw. antykoncepcja awaryjna?

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97