Ogłoszenia duszpasterskie  – V  Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dzisiaj ks. Proboszcz rozpoczął głosić rekolekcje w Jadowie, powierzajmy w modlitwie parafie, która wspiera nas w budowie naszej Świątyni.
 2. Dziękujemy nauczycielom ze szkoły z Płużnickiej i rodzicom ze szkoły Myśliborskiej za przyprowadzenie dzieci na rekolekcje wielkopostne do kościoła, dziękujemy za wielką pomoc i wsparcie.
 3. We wtorek 19 marca obchodzimy w Kościele uroczystość Św. Józefa Oblubieńca.
 4. W przyszły piątek 22 marca zapraszamy na Drogę Krzyżową która rozpocznie się po Mszy Świętej o godz. 18.30 ulicami naszego Osiedla, przejdziemy w tym roku ulicami Myśliborską, Płużnicką, Przaśną, Modlińską, Familijną, Portową i Piechocką, zakończymy w naszym Kościele. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w drodze krzyżowej i wspólnej modlitwy, jak co roku będzie nas pilotowała policja. W niedziele zapraszamy o godz. 18.30 na Gorzkie Żale, przed wejściem przy krzyżu można złożyć dobrowolną ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 5. W sobotę o godz. 18.00 Msza Święta wspólnoty Ojca Pio, po Eucharystii wspólne modlitwy przy Relikwiach św. Ojca Pio.
 6. W niedzielę palmową rozpoczynamy Wielki Tydzień na każdej Mszy Świętej przed głównym wejściem odbędzie się błogosławieństwo palm, wśród czytań liturgicznych najważniejszy jest opis Męki Pańskiej.
 7. Rodziny które pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu kwietniu i w Święta Wielkanocne proszone są żeby przyniosły do kancelarii skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
 8. Rozprowadzamy świece wielkanocne i paschaliki na Wigilie Paschalną. Rozprowadzamy palmy, ofiary będą przeznaczone na dalsze prace w naszej Świątyni.
 9. Organizujemy z naszej parafii wyjazd wakacyjny dla dzieci do Rymanowa Zdrój od 24 do 29 czerwca, koszt ok 1400zł., zapisy u ks. Mariusza w zakrystii. Zapraszamy
 10. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto 3600 zł, Obrazkowa i Życzliwa – 510zł., Płużnicka 300zł., Bóg zapłać, W przyszłym tygodniu po niedzieli w poszczególnych Osiedlach łącznicy będą zbierać ofiary na Kościół.
 11. Rozpoczęte zostały prace przy układaniu kostki przy głównym wejściu kościoła, i zalany został murek, który jest w projekcie na którym będą widniały napisy: Parafia Matki Bożej Pompejańskiej, za materiały pod kostkę zapłaciliśmy 4500zł., Są prowadzone prace elektryczne i wentylacyjne w dolnym kościele.
 12. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: O cechach i zadaniach prawdziwego mężczyzny mówi Jacek Pulkowski w rozmowie z Moniką Odrobińską, Jako gangster nie rozstawał się z bronią. Jego nawrócenie zaczęło się w więziennej celi. Historia Pawła Cwynara.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97