Ogłoszenia duszpasterskie – V Niedziela Wielkanocna

 1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach w majowych w niedzielę i święta o godz. 18.30 w dzień powszedni o godz. 17.30.
 2. Dzisiaj o godz. 20.00 zapraszamy na pierwszą majówkę na świeżym powietrzu przy naszej najstarszej kapliczce przy ul. Ku Rzece.
 3. Jutro przeżywamy uroczystość Królowej Polski msze święte tak jak w niedziele. Po Mszy Świętej wieczornej majówka przy kapliczce na ul. Myśliborskiej 82.
 4. We wtorek wspomnienie św. Floriana, męczennika patrona naszej diecezji. Po Mszy Świętej wieczornej pierwsza próba do I komunii Świętej klasa III A ze szkoły Myśliborskiej.
 5. W środę po Mszy Świętej pierwsza próba do komunii św. drugiej grupy dzieci klas III B i C z Myśliborskiej.
 6. W czwartek Święto Apostołów Filipa i Jakuba, jest to pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne, po Mszy Świętej druga próba dzieci komunijnych z klasy III A.
 7. W pierwszy piątek miesiąca po Mszy Świętej porannej wystawienie Najświętszego Sakramentu przez cały dzień, od 9.00 nawiedzimy chorych, od 17.00 spowiedź pierwszopiątkowa i po Mszy Świętej II próba dzieci komunijnych klas III B i C.
 8. W sobotę 8 maja Uroczystość głównego Patrona Polski św. Stanisława biskupa i męczennika, w naszej metropolii warszawskiej czcimy w tym dniu Najświętszą Maryję Pannę Łaskawą, główną patronkę Stolicy. W tym dniu po wieczornej Mszy Świętej na wspólnej majówce będzie modlić się przy kapliczce na ul. Myśliborskiej 19.
 9. Dziękujemy ofiarodawcom i wszystkim darczyńcom którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 4200zl., osoba bezimienna 3000zł., i 1000zl., Osiedle Myśliborska 62 i 64 – 430zł., ul. Myśliborska 26A – 200zł., Osiedle Modlińska 73 – 170zl., Rodziny które zadeklarowały co miesiąc przesyłać na konto prosimy żeby to czyniły rzetelnie i sumiennie. W ubiegłym tygodniu zalaliśmy kolejną ścianę naszej świątyni i drugie podniesienie ścian chóru. Prośmy Maryję w tym rozpoczynającym się majowym miesiącu o opiekę duchową nad naszą budową świątyni.
 10. Pragnę podziękować rodzicom komunijnym za posprzątanie kaplicy i zawieszenie materiału na sufit. Bóg wielki zapłać. Rodziny które pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu maju i czerwcu prosimy żeby przyniosły do kancelarii skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
 11. Zachęcamy do czytania tygodnika Idziemy: Zaprzyjaźnieni z Maryją – skąd się wzięła i na czym polega ich szczególna relacja z Matka Bożą? Dzień który zmienił Polskę – okoliczności uchwalenia Konstytucji 3 maja oraz jej znaczenie dla Polski, Jedno jest niebo o beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia i s. Czackiej.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97