Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Wszystkich Świętych

  1. Dzisiaj przeżywamy uroczystość Wszystkich Świętych, przez cały miesiąc udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy w poszczególne dni listopada pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych; odpust ten można ofiarować za duszę w czyśćcu cierpiące.
  2. Dzisiaj z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 12.30 krótka adoracja, intencja dla kół różańcowych na miesiąc listopad modlimy się za naszych bliskich zmarłych i duszę w czyśćcu cierpiące.
  3. Jutro wspominamy wszystkich wiernych zmarłych, zapraszamy o godz. 17.00 na nabożeństwo za naszych bliskich zmarłych, podczas procesji będziemy modlić się w wypominkach jednorazowych i rocznych, pamiętajmy o nich w modlitwie. Przyjmujemy na wypominki roczne, przypominamy że modlimy się w każdą pierwszą i drugą niedzielę miesiąca o godz. 9.15.  Nowenna pompejańska jutro wyjątkowo o godz. 15.45.
  4. W środę wspominamy św. Karola Boromeusza, biskupa.
  5. W czwartek, po Mszy Świętej kolejne spotkanie rekolekcyjne połączone z modlitwą uwielbienia.
  6. W piątek od Mszy Świętej porannej adoracja całodzienna przed Najświętszym Sakramentem, od godz. 9.00 nawiedzimy naszych chorych, od 17.00 spowiedź pierwszopiątkowa, o godz. 18.00 Msza Święta wynagradzająca Sercu Pana Jezusa, i po Eucharystii rozpocznie się w ramach rekolekcji Droga Krzyżowa dla wszystkich uczestników.
  7. W sobotę o godz. 18.00 rozpocznie się wieczernika pompejański połączony z adoracją, zakończymy jak zawsze Apelem Jasnogórskim.
  8. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 7200zł., Życzliwa 700zł., Osiedle Myśliborska 42 – 180zł., rodzinna bezimienna 1000zł., Serdeczne Bóg zapłać.
  9. W naszej wspólnocie serdecznie witamy nowego organistę p. Adama Sikorskiego, życzymy mu wielu łask Bożych, opieki Matki Bożej Pompejańskiej oraz dobrej i owocnej pracy w naszej parafii.
  10. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Nauka o odpustach: przyjrzyjmy się dokładnie o co w tej praktyce chodzi, Jezus przywrócił mi sens życia; z ks. Jakubem Bartczakiem, raperem w sutannie rozmawia Marta Dybińska, Różaniec do granic nieba – co jest celem kolejnej wielkiej akcji modlitewnej?

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97