Ogłoszenia duszpasterskie – Uroczystość Trójcy Świętej

  1. Dzisiaj przeżywamy uroczystość Trójcy Świętej, zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30, w niedziele o godz. 18.30.
  2. We wtorek pierwsza próba do komunii świętej III A,B, po Mszy Świętej wieczornej a w środę zapraszamy klasę III C.
  3. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała – Msze święte o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 19.00, o godz. 11.00 będziemy przeżywać rocznicę I komunii świętej, zapraszamy dzieci półgodziny wcześniej żeby ustawiły się przed kaplicą, po Mszy o godz. 11.00 przejdziemy procesyjnie wokół kaplicy do jednego głównego ołtarza na fundamentach naszego budującego się kościoła, pomodlimy się wszyscy i odśpiewamy litanie do Serca Pana Jezusa na zakończenie udzielimy Błogosławieństwa Bożego. Od piątku rozpocznie się oktawa Bożego Ciała i przez cały tydzień po nabożeństwie czerwcowym będzie procesja wokół naszej kaplicy. Prosimy grypy o przygotowanie feletronów, chorągwi, baldachimu, zapraszamy bielanki do sypania kwiatów i ministrantów do asysty.
  4. W sobotę po Mszy Świętej 13 dzień fatimski i nowenna pompejańska.
  5. Dziękuje ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 1950zł., wspólnota św. Ojca Pio 250zł., rozprowadzamy cegiełki na budowę kościoła, są w specjalnych ramkach, z wizerunkiem naszego kościoła i Matki Bożej Pompejańskiej, będzie to cenna pamiątka dla rodziny która wspiera budowę kościoła, zachęcam do nabycia.
  6. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Jak Kościół w Polsce ma się odnaleźć w tegoroczne Boże Ciało aby je dobrze przeżyć, Źródło i szczyt – dlaczego to, co się dzieje z Mszą Świętą w czasie pandemii, jest dramatyczne dla Kościoła, Czy pracownicy zatrudnieni przez instytucje wyznaniowe mogą być traktowani jako obywatele gorszej kategorii.

    Ogłoszenia duszpasterskie  – Uroczystość  Trójcy Świętej

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97