Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

  1. Dzisiaj moi drodzy przeżywamy Święta Zmartwychwstania Pańskiego, na pewno w innym wymiarze, bardziej w swoich domach w rodzinie. Pragnę złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne dużo zdrowia, pokoju ducha, siły, wytrwałości szczególnie w tym czasie trudnym dla nas wszystkich, ogarniam modlitwą całą parafię, niech Jezus Chrystus Zmartwychwstały obwicie nam błogosławi.
  2. Dziękuję naszym wspólnotom różańcowym za posprzątanie na święta naszej kaplicy, za adorowanie Pana Jezusa w Wielki piątek i sobotę, wdzięczny jestem za troskę i wystrój tegorocznego ołtarza przechowania Najświętszego Sakramentu i Grobu Pańskiego, p. Ewie, Dorocie, Beacie, Marcie, naszemu kościelnemu Adamowi, dziękuję służbie ołtarza za obstawę liturgiczną jak też p. organiście Mateuszowi za prowadzenie śpiewu, niech Bóg wam wynagrodzi za wasze zaangażowanie.
  3. Przypominam, że w drugi dzień świąt Msze Święte jak w niedziele. Nowenna pompejańska w 13 dzień fatimski rozpocznie się w kaplicy o godz. 16.30. Msza Święta będzie transmitowana o godz. 12.30.
  4. W czwartek 16 kwietnia o godz. 18.00 Msza Święta w intencji kółka rodzinnego św. Bernardetty.
  5. W przyszłą niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego dodatkowa Msza Święta o godz. 15.00 rozpoczniemy Koronką do Miłosierdzia Bożego, Msze Święte będą transmitowane na stronie internetowej facebook o godz. 9.30 i 15.00.
  6. Dziękuję ofiarodawcom i darczyńcom którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 2800zł., Bóg zapłać, prosił bym bardzo o wpłacanie składek na budowę kościoła na nasze konto, w najbliższym czasie są odwołane wszystkie parafie wspomagające do których z ks. Przemkiem jeździliśmy, z serca wszystkim dziękuje za okazaną pomoc i wsparcie w tym nie łatwym dla nas czasie. Jeżeli ktoś chciałby zamówić intencje czy też gregorianki w najbliższych miesiącach są wolne miejsca, zachęcam do zamawiania.  

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97