Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Zesłania Ducha Świętego

  1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Zesłania Ducha Świętego, kończy się okres wielkanocy. Dzisiaj o godz. 9.30 będziemy przeżywać Rocznicę komunii świętej dzieci ze szkoły podstawowej z Płużnickiej. Dziękuję za przygotowanie p. katechecie Adamowi, rodzicom za posprzątanie kaplicy i wszystkim osobom, którzy zaangażowali się w liturgię, p. organiście, ministrantom. Serdeczne Bóg zapłać.
  2. Jutro w poniedziałek drugi dzień Zielonych Świątek – Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła, po nabożeństwie czerwcowym modlimy się wypominkach za zmarłych, zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą na godz. 18.00. Po Mszy Świętej zapraszam dzieci, które jadą ze mną na wyjazd wakacyjny do Kamesznicy. Prosimy żeby przyszli rodzice, są jeszcze wolne miejsca. Prosimy przynieść pesel dziecka i prosimy o wpłatę. Przypominamy że wyjazd planowany jest od 1 do 6 lipca.
  3. We wtorek po Mszy Św. Próba dzieci rocznicowych ze szkoły z Leszczynowej, zapraszamy wszystkich obowiązkowo. Prosimy, żeby rodzice przyszli na spotkanie.
  4. W środę 12 czerwca próba generalna dzieci rocznicowych ze szkoły z Leszczynowej, dzieci otrzymają obrazki do spowiedzi świętej  i zrobimy również rachunek sumienia przed piątkową spowiedzią,  prosimy o obecność  rodziców. 
  5. W czwartek 13 czerwca przeżywamy Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, po Mszy Świętej tradycyjnie udajemy się droga różańcową na wały, zapraszamy.
  6. W pierwszy piątek od godz. 16.30 spowiedź dzieci rocznicowe i rodziców.
  7. W sobotę 15 czerwca o godz. 9.00 zapraszamy na przedwakacyjną zbiórkę bielanki, scholkę parafialną, i ministrantów na podsumowanie roku liturgicznego. Prosimy zapraszamy również rodziców.
  8. W niedzielę Uroczystość Trójcy Świętej, o godz. 9.30 przeżywamy Rocznice komunii dzieci ze szkoły z Leszczynowej. Dzieci przychodzą pół godziny wcześniej ustawiają się przed kaplicą.
  9. Dziękuję ofiarodawcom którzy przekazali na konto 800zł.,z Myśliborska 24 – 80zł., Portowa 9 – 130zł., Modlińska 65 B,C,D,E,F,G, 67B – 250zł., Myśliborska 44 – 270zł.  Serdeczne Bóg zapłać
  10. W tygodniku Idziemy: Mieliśmy proroka – gdyby nie pielgrzymki św. Jana Pawła II do Polski, bylibyśmy innym narodem, O skutkach działania Ducha Świętego w naszym życiu, Jak media i politycy oszukali Ojca Świętego i nas, przedstawiając szefa fundacji , „Nie lękajcie się” jako ofiarę wykorzystywania przez księdza? Szokujące kulisy ujawnia ks. Henryk Zieliński.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97