Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Zesłania Ducha Świętego

  1. Dziś zapraszamy na majówkę o godz. 20.15 na ulicę Myśliborską 82. Bardzo dziękuję rodzicom klas III A i B za przygotowanie, sprzątanie i udekorowanie naszej kaplicy na I Komunię Świętą. Dziękuję p. katechetce Elizie, p. organiście Mateuszowi, grupie rodziców za wielką troskę w załatwieniu różnych spraw. Dzieci komunijne 4 czerwca w poniedziałek o godz. 7.30 wyjeżdżają do Niepokalanowa wraz z rodzicami by podziękować Maryi i zawierzyć swoje życie.
  2. Jutro przeżywamy drugi dzień zielonych Świątek, Matki Bożej Kościoła zapraszam na Msze Świętą o godz. 18.00. Dzieci komunijne uczestniczą w białym tygodniu. Spotykamy się o godz. 17.30 na nabożeństwie majowym, które trwa do piątku włącznie. Na zakończenie dzieci otrzymują książeczki pierwszopiątkowe. Zapraszam na Msze Święte również rodziców.
  3. We wtorek o godz. 18.30 po Mszy zapraszamy na III próbę dzieci klas IIICD. W czasie Mszy Św. modlimy się za kółko rodzinne św. Rity. Po Mszy będzie zawierzenie wspólnoty i wspólna agapa.
  4. W czwartek zapraszamy na próbę generalną dzieci komunijne klas IIICD. Po Mszy Św. o godz. 18.30. W tym dniu jest Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  5. W piątek na godz. 16.00 zapraszamy dzieci klas III C i D na krótką modlitwę z rachunkiem sumienia, która przygotuje do pierwszej spowiedzi świętej. Zapraszam również rodziców. W przyszły piątek zapraszam do kancelarii rodziny, które pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu czerwcu. Proszę przynieść skrócony akt urodzenia i dane osobowe chrzestnych.
  6. W sobotę przeżywamy Uroczystą Komunię Świętą dzieci klas III C i D. Prosimy przyjść pół godziny wcześniej. Wieczorem zapraszamy na wspólną majówkę na ul. Zakątną.
  7. W przyszłą niedzielę przeżywamy Niedzielę Trójcy Przenajświętszej. Dzieci komunijne klas III C i D rozpoczynają biały tydzień, na Mszy Świętej o godz. 9.30 będą uroczyście odnawiać przyrzeczenia chrzcielne. Przypominamy o przyniesieniu świec chrzcielnych. O godz. 11.00 Msza Św. dzieci rocznicowych. Dzieci przychodzą pół godziny wcześniej i ustawiają się przed kaplicą. Prosimy osoby, które uczęszczają na te godziny, żeby w ta niedzielę wybrali godz. 8.00, 17.00 lub 19.00
  8. Zapisujemy dzieci na wakacyjny wyjazd parafialny w Góry Sowie do Jugowic w dniach od 25 do 30 czerwca. 2 czerwca organizujemy z naszej parafii pielgrzymkę na Jasną Górę, zapisy w zakrystii koszt 60 zł, wyjazd o 5.30 z przed kaplicy. 
  9. Bardzo dziękujemy osobom, które w tym tygodniu wpłaciły na konto 700zł zł, mieszkańcom z ul. Życzliwej 290zł, Portowej 9 – 215zł, Myśliborskiej – 300zł, Bóg zapłać.
  10. W tygodniu Idziemy warto przeczytać: Na stadionie Narodowym planowane jest spotkanie prawie 70 tysięcy młodych ludzi, o kulisach tego spotkania mówi ks. Rafał Jarosiewicz, Jak świętować niedzielę, co można, a czego nie można robić, Co ma Duch Święty do naszego wzrastania w świętości?

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97