Ogłoszenia duszpasterskie  – Niedziela Miłosierdzia Bożego

  1. Dzisiaj przeżywamy niedzielę Miłosierdzia Bożego, zapraszamy na Msze Świętą o godz. 15.00 połączoną z koronką do Miłosierdzia Bożego, udziela się dziś odpustu zupełnego wiernym którzy przed Najświętszym Sakramentem odmówią koronkę. Dzisiaj ks. Mariusz jest z posługą w parafii Rudzienko, a ks. Przemek w Niegowie, powierzajmy w modlitwie naszych kapłanów i ofiarodawców którzy wspierają budowę naszej świątyni.
  2. W czwartek zapraszamy Msze Świętą z adoracją uwielbienia.
  3. W sobotę 22 kwietnia na godz. 10.00 zapraszamy do sprzątania kościoła rodziców dzieci komunijnych i braci totus tuus, prosimy przynieść ze sobą szczotki do zamiatania, ścierki do wycierania i wiaderka, potrzebna jest grupa mężczyzn do przeniesienia i ustawienia ławek.
  4. W niedzielę o godz. 11.00 Msza Święta i spotkanie formacyjne dla dzieci komunijnych. O godz. 18.30 spotkanie modlitewne grupy Ojca Pio i Msza Święta za wstawiennictwem św. Ojca Pio przed jego Relikwiami.
  5. Za dwa tygodnie w sobotę 29 kwietnia z przed kaplicy wyjeżdżamy o godz. 9.00 na zjazd Żywego Różańca diecezji warszawsko – praskiej do Kolegiaty Radzymińskiej, zapisy u swoich zelatorów koszt 50zł.,
  6. Zapraszamy do kancelarii rodziny które pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu maju, prosimy przynieść skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
  7. W przyszłym tygodniu rozpocznie się w poszczególnych osiedlach kwietniowa zbiórka ofiar na budowę kościoła.
  8. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 5100zl., w ramach nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Pompejańskiej rodziny z bloku Myśliborska 20, złożyli ofiary 490zł., peregrynacja Obrazu rozpoczęła się na Osiedlu Myśliborska 72A,B,C, trwają zapisy rodzin.
  9. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Miłosierdzie we krwi, czy Pan Bóg może komuś odmówić miłosierdzia? Czy niewierny Tomasz był rzeczywiście niewierny? Jak rozumieć sens Jego wiary – niewiary we współczesnym świecie.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97