Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Miłosierdzia Bożego

  1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 dodatkowa Msza Święta w godzinie Miłosierdzia, na początku Mszy odśpiewamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Udziela się w tym dniu odpustu zupełnego osobom, które będą uczestniczyć w modlitwie. W czasie Mszy Świętej będziemy się modlić za rodziny, które przyjmowały Obraz Matki Bożej Pompejańskiej na Osiedlu Myśliborska 44. Po komunii delegacja z tych bloków podziękuje za czas nawiedzenia, po Eucharystii odprowadzimy Maryję do bloku na ul. Myśliborską 32. Prosimy rodziny z tego bloku by odprowadziły uroczyście i przywitały przy pierwszej klatce.
  2. Dziękuję p. Renacie i wspólnotom różańcowym za zorganizowanie autokaru na VII Zjazd Żywego Różańca do Legionowa. Intencja dla kół różańcowych na miesiąc maj w intencji dzieci i rodziców przygotowujących się do pierwszej komunii świętej i rocznicy o dobre przygotowanie i potrzebne łaski.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła. O godz. 18.00 Msza Święta kółka rodzinnego pod Jej patronatem. Po komunii zawierzymy całą wspólnotę. Od 8.00 Mszą Świętą rozpoczniemy całodzienną adorację w intencji diecezji i naszej parafii, adoracja przeniesiona jest z piątku. Prosimy grupy różańcowe o dyżury adoracji.
  4. We wtorek 30 kwietnia uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika głównego patrona Polski przeniesiona po oktawie wielkanocnej.
  5. Od środy rozpoczyna się miesiąc maj, o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwa majowe, w tym dniu wspominamy św. Józefa rzemieślnika. Msze Święte o godz. 8.00 rano i 18.00. W tym dniu zapraszamy na majówkę przy kapliczce MB Fatimskiej na ul. Życzliwą. Zachęcamy na godz. 19.00 byśmy wszyscy zebrali ze śpiewnikami. zachęcamy młode rodziny sąsiadujące z młodych osiedli, by było nas jak najwięcej na modlitwie.  Nowenna pompejańska będzie rozpoczęta w miesiącu maju o godz. 16.15.
  6. W pierwszy czwartek miesiąca Msza Święta o godz. 18.00 z modlitwą uzdrowienia. Z uwagi na piątkowe święto chorych odwiedzam w czwartek od 9.00.
  7. W pierwszy piątek 3 maja przeżywamy Święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski głównej patronki Polski. Msze Święte będą o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 19.00. W piątek z racji Święta można spożywać pokarmy mięsne. Nabożeństwa majowe w święta i w niedzielę będą o godz. 18.30, zapraszamy do uczestnictwa. W tym dniu na godz. 20.00 zapraszam na majówkę na ul. Myśliborską przy posesji pani Jadwigi, przy budujących się nowych blokach Viktoria Dom.
  8. W sobotę 4 maja wspominamy św. Floriana, męczennika, patrona naszej diecezji. O godz. 18.00 Msza Święta połączona z wieczernikiem pompejańskim zakończona tradycyjnie Apelem Jasnogórskim. Zapraszamy byśmy kultywowali część naszej patronki.
  9. Dziękuję ofiarodawcom którzy przekazali na konto 900zł. Bóg zapłać.
  10. W przyszłą niedzielę o godz. 12.30 Msza Święta w intencji kół różańcowych i procesja wokół kaplicy. Prosimy wcześniej przygotować feletrony, po Mszy Świętej spotkanie formacyjne.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97