Ogłoszenia duszpasterskie – IX Niedziela Zwykła

 1. Bardzo dziękuję osobom, które przygotowały ołtarze na Boże Ciało: grupie rodziców dzieci komunijnych wraz z p. Elizą katechetką, grupie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, ministrantom i p. Jarkowi kościelnemu, wspólnocie kół różańcowych stanowych i p. Urynkom, grupie kół rodzinnych. Dziękuję policji za pilotowanie naszej drogi i wszystkim grupom za zaangażowanie się w procesję. Zapraszam do czwartku włącznie byśmy uczestniczyli w procesji wokół kaplicy o godz. 17.30 po nabożeństwie czerwcowym. Zapraszam dzieci komunijne, bielanki, ministrantów i wspólnoty różańcowe.
 2. Dzisiaj po Mszy Świętej jest zbiórka na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
 3. Jutro po nabożeństwie czerwcowym będzie się modlić wypominkach za zmarłych.
 4. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, która będzie połączona z nabożeństwem czerwcowym.
 5. W czwartek na zakończenie Oktawy Bożego Ciała, przynosimy do świątyni wianki splecione z pierwszych kwiatów i ziół leczniczych, które poświęcimy w czasie Mszy Świętej. Po Eucharystii wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja z modlitwą uzdrowienia.
 6. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, dzień modlitw o świętość kapłanów. W tym dniu udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy publicznie odmówią akt wynagrodzenia O Jezu Najsłodszy… O godz. 18.00 uroczysta Msza Święta prymicyjna ks. Grzegorza Czernek. Po Mszy ks. Grzegorz udzieli nam prymicyjnego błogosławieństwa. W tym dniu z racji uroczystości, można spożywać pokarmy mięsne.
 7. W piątek po Mszy Świętej zapraszam dzieci, które zapisały się na wyjazd wakacyjny w Góry Sowie. Proszę, żeby na tym spotkaniu byli również rodzice, gdyż chcemy omówić szczegóły wyjazdu.
 8. W sobotę przeżywamy wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 9. Zapisujemy dzieci na wakacyjny wyjazd parafialny w Góry Sowie do Jugowic w dniach od 25 do 30 czerwca.
 10. Bardzo dziękujemy osobom, które w tym tygodniu wpłaciły na konto 750zł zł, ul. Myśliborskiej 24 – 110zł, Modlińskiej 65BDEG – 110, Bóg zapłać.
 11. W tygodniu Idziemy warto przeczytać: Od paciorka do modlitwy – Jak wychować dzieci do religijnego i do modlitwy – radzi bp Antoni Długosz, Bóg nas zawstydza co łączy wydarzenia z Sokółki i Legnicy z tym, co się stało przed wiekami we włoskim Lanciano, Co warto wiedzieć o cudach eucharystycznych. 

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97