Ogłoszenia duszpasterskie – IX Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj po Mszy Świętej zbiórka do puszki na budowę Świątyni Opatrzności Bożej. Dzisiaj o godz. 12.30 Msza Święta w intencji kół różańcowych, krótka adoracja i procesja wokół kościoła, intencja na miesiąc czerwiec: o zgodę w rodzinach, społeczeństwie i poszanowanie i obronę Krzyża Świętego w naszym Narodzie. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w dzień powszedni 17.30 w niedzielę o 18.30.
 2. Dziękuję naszym wspólnotom za dekorację ołtarzy na Boże Ciało, dziękuje kołom stanowym, rodzinnym, braciom Totus Tuus, rodzicom dzieci komunijnym i ks. Mariuszowi, dziękuje asyście liturgicznej ołtarza, lektorom, ministrantom, bielankom, dzieciom komunijnym i rocznicowym, chórowi naszemu p. Magdzie organistce, kościelnemu Sebastianowi, policji za pilotowanie drogi i organizacje. Bóg zapłać wszystkim za zaangażowanie i dekoracje tegorocznych ołtarzy.
 3. Zapraszamy przez cały tydzień na Oktawę Bożego Ciała i procesje wokół kościoła po nabożeństwie, w czwartek kończymy oktawę, w czasie Mszy Świętej odbędzie się poświęcenie wianków.
 4. W poniedziałek po Mszy Świętej wieczornej o godz. 18.40 pierwsza próba młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
 5. W środę wspominamy św. Bonifacego, biskupa i męczennika po Mszy wieczornej druga próba młodzieży do sakramentu bierzmowania.
 6. W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o nowe powołania do służby Bożej, o godz. 18.00 rozpoczniemy Mszę Świętą połączoną z modlitwą uwielbienia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 7. W pierwszy piątek miesiąca przeżywamy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, do Mszy Świętej porannej rozpocznie się całodzienna adoracja, od godz. 9.00 nawiedziemy z posługą sakramentalną chorych, od godz. 17.15 spowiedź pierwszo piątkowa.
 8. W sobotę wspominamy Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 9. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto 2500 zł, os. Trakt Nadwiślański – 570zł., os. Modlińska 125A – 130zl., za materiały elektryczne 7800zł., na materiały do rozpoczęcia prac przy posadzce w dolnym kościele zapłaciliśmy zaliczkę 10 000zł., zamówiliśmy styropian i inne materiały na całą powierzchnie w dolnym kościele.
 10. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Na czym polega adoracja Najświętszego Sakramentu, Kryteria oceny objawień prywatnych w świetle najnowszych wytycznych Stolicy Apostolskiej, Czy zmniejszająca się dzietność wiąże się z niechęcią do dorastania?
 11. Życzymy wszystkim miłej i spokojnej niedzieli. Szczęść Boże.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97