Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkiego Postu

1.Dziękujemy serdecznie ministrantom i bielankom za piękne zaangażowanie i odegranie w piątek Misterium Męki Pańskiej, dziękuje rodzicom, ks. Radkowi za wielką pomoc w organizacji i przygotowaniu Drogi Krzyżowej. Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich żali o godz. 18.30.

 

2.Jutro z naszej parafii 15 osobowa grupa wraz z ks. Radkiem wylatują do Włoch na tygodniową pielgrzymkę, będą modlić się za całą naszą wspólnotę w Pompejach w Sanktuarium Matki Bożej Pompejańskiej, w San Giovanni Rotondo u św. Ojca Pio, w Sanktuarium św. Michała Archanioła w Gargano, będą w Neapolu u Ojca Dolindo i jeszcze w innych ciekawych miejscach. Życzymy owocnej i błogosławionej pielgrzymki.

 

3.We wtorek po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na kolejne spotkanie kręgu biblijnego. W czwartek przeżywamy Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP, zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00 podczas tej Mszy Świętej zawierzymy kółko męskie św. Józefa.

 

4.W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 19.00 zapraszamy na koncert Pasyjny w wykonaniu Areciątek i Chóru Ave wraz z muzykami z Firharmonii Narodowej. Zachęcamy w tym dniu na zarezerwowania czasu na Koncert.

 

5.Po Mszy Święte można będzie nabyć paschaliki, i świece wielkanocne. Od przyszłej niedzieli będą rozprowadzane palmy, ofiary złożone są przeznaczone na dalsze zaplanowane prace. Ministranci rozprowadzają baranki wielkanocne ofiary przeznaczone na fundusz ministrancki.

 

7.Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali na konto 3000zł., osoby bezimienne na ławki ofiarowały . 6000zł., 4400zł., i 500zł., serdeczne Bóg zapłać. Po niedzieli rozpoczynamy prace przy szybie winowym. Po 20 marca łącznicy będą zbierać ofiary w poszczególnych Osiedlach i ulicach na dalsze zaplanowane prace w Kościele.

 

6.W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Dzieci rodzą się na swoim z Mateuszem Łakomym ekspertem ds. demografii rozmawia Monika Odrobińska, Szansa na własne mieszkanie, Po co im ślub? Przygotowanie do małżeństwa musi traktować narzeczonych, poważnie, dostarczać argumentów i prezentować wysoki poziom.

 

7.Zapraszamy na dół salki do naszej kawiarenki na smaczne cisto, kawę i herbatę, ofiary złożone są przeznaczone na fundusz ministrancki. W sobotę 28 marca organizowana jest przez ks. Radka pielgrzymka do Lichenia, zapisy po Mszy Świętej w zakrystii wyjazd po Mszy Świętej porannej o godz. 7.30.

 

 

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97