Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna

  1. Intencja na miesiąc maj dla kół żywego różańca – za ofiarodawców i budowniczych naszej świątyni.
  2. Jutro wspomnienie św. Floriana męczennika, patrona naszej diecezji.
  3. W środę przeżywamy święto świętych apostołów Filipa i Jakuba.
  4. W czwartek o godz. 18.00 modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne, po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą uzdrowienia.
  5. W piątek wspominamy św. Stanisława, biskupa i męczennika głównego patrona Polski z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.
  6. W sobotę przeżywamy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Łaskawej głównej Patronki Stolicy.
  7. Dziękuje ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 1880zł., ul. kasztanowa 150zl., Bóg zapłać,  przypominamy parafianom o wpłacaniu składek na budowę świątyni na nasze konto.  W ubiegłym tygodniu przywieziony został transport stali – 13 ton., zapłaciliśmy razem z rozładunkiem, 34 000zł., jutro będziemy zalewać strop zerowy naszej świątyni i schody do części naszych podziemni, od środy będziemy zasypywać i równać teren.
  8. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Polska majówka, trzeba pilnie przywracać ludziom wiarę, właściwą perspektywę i sens życia, dobre duszpasterstwo może uratować życie tysięcy ludzi, o sensie powołania kapłańskiego i jakości dzisiejszych powołań, mówi bp Marek Solarczyk, świadek z Medjugoria – historia pana Wiesława zakrystianina nawróconego narkomana.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97