Ogłoszenia duszpasterskie – IV Niedziela Wielkanocna

  1. Dziękuję p. Jurkowi, Bogdanowi, wspólnotom z kół różańcowych za sprzątanie i porządkowanie po uroczystości Nawiedzenia Matki Bożej Częstochowskiej w naszej parafii. Serdeczne wszystkim dziękuję.
  2. Jutro uroczystość św. Wojciecha Patrona Polski. Zapraszam na Mszę Świętą o godz. 18.00. Po Mszy Świętej rodziny, które pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu maju proszę, żeby przyniosły skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
  3. W środę przeżywamy Święto Św. Marka Ewangelisty. Jest to również dzień imienin bp Marka Solarczyka. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  4. Przypominam, że w dniach od 25 do 30 czerwca organizujemy z naszej parafii wyjazd dla dzieci w Góry Sowie do Jugowic. Zapraszam chętnych, by zapisywali się w zakrystii.
  5. W niedzielę na godz. 17.00 zapraszam dzieci i rodziców komunijnych na Mszę Świętą. Bardzo proszę o obecność. Proszę, aby dzieci były 15 minut wcześniej na naukę pieśni z panem organistą. Dzieci rocznicowe zapraszam na godz. 10.45 na wspólny śpiew przed Mszą o godz. 11.00.
  6. Bardzo dziękujemy osobom, które w tym tygodniu wpłaciły na konto 800zł zł. Bóg zapłać.
  7. Tworzymy od dzisiejszej niedzieli scholę dziecięcą, która będzie śpiewała w naszej parafii na Mszy Świętej o godz. 11.00. Pomoc przy kompletowaniu zespołu zaoferowali p. Magdalena i Paweł nasi parafianie. chętnych zapisujemy od dziś i informujemy o pierwszej próbie w o sobotę 28 kwietnia o godz. 11.00 w kaplicy.
  8. W tygodniu Idziemy warto przeczytać: Jaki prywatnie jest papież Benedykt, swoją współpracę z nim abp Mieczysław Mokrzycki, Czy dziś warto być księdzem? Plusy i minusy kapłaństwa przedstawia ks. Henryk Zieliński, Zaproszenie do celibatu – o kłopotach Kościoła w Portugalii i o tym czy brak księży da się zastąpić ich importem z zagranicy?

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97