Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkiego Postu

  1. Dzisiaj ks. Proboszcz jest z posługą w par. Matki Bożej z Lourdes na Pradze pamiętajmy o tej parafii o ofiarodawcach,  którzy wspierają budowę naszej świątyni.
  2. W czwartek przeżywamy Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP, zapraszamy na Msze Święte o godz. 7.00 i 18.00.
  3. W sobotę 21 marca o godz. 18.00 Msza Święta obłóczynowa trzech kandydatów, otoczmy modlitwą ich posługę przy ołtarzu w naszej wspólnocie parafialnej.
  4. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną rekolekcje wielkopostne, zarówno szkolne jak i parafialne zostają odwołane. Proszę parafian, żeby każdy pamiętał w tym czasie o modlitwie i zadbał również o swoją duszę. Otoczmy modlitwą także osoby chore na koronawirus i prośmy Boga o zatrzymanie tej choroby, uczyńmy to najlepiej w postawie klęczącej. 
  5. Każdy kto chciałby wziąć udział w uroczystościach beatyfikacyjnych ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego, proszony jest by po Mszy Świętej w zakrystii zapisał się na listę uczestników, mamy czas do 20 marca.
  6. Dziękujemy ofiarodawcom, darczyńcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto przesłano tylko 2670zł.., Myśliborska 44A,B,C,D – 390zł., bezimienna 500zl i 200zł., Bóg zapłać.
  7. Prace są kontynuowane, zalaliśmy ściany podziemi, będą jeszcze ocieplane styropianem, po niedzieli będziemy kończyć zbrojenie i wjazd do garażu, trwa również zbrojenie zerowego stanu od strony plebanii.
  8. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną łącznicy nie będą zbierać ofiar na budowę Kościoła. Zachęcam do składania ofiar w tym czasie na konto parafialne. Przypominam rodzinom, które słownie zadeklarowały wpłatę na konto parafialne, żeby to czyniły systematycznie i sumiennie, bardzo proszę o rzetelność.  Ofiary, które są składane do puszki są przeznaczone na ofiary do Grobu Pańskiego.
  9. Zachęcamy do czytania tygodnika Idziemy: Bóg a koronawirus, Dzieje i znaczenie nawiedzenia w Wielkim Poście kościołów stacyjnych, Czas Próby – Jako ludzie Kościoła stajemy wobec wielkiej próby.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97