Ogłoszenia duszpasterskie – III Niedziela Wielkanocna

  1. Przez czas pandemii wprowadziliśmy dwie dodatkowe Msze Święte o godz. 6.10 przed nowenną pompejańską i o godz. 17.30 przed nabożeństwem majowym. Dzisiaj o godz. 19.00 Msza Święta w intencji rodzin z Osiedla Modlińska 65, którzy przyjmowali w ostatnim czasie Obraz Matki Bożej Pompejańskiej, po komunii delegacja podziękuje Maryi i zawierzy rodziny, po komunii delegacja z kolejnych bloków Modlińska 67B i C i 71 B i C przywitają w naszej kaplicy w imieniu całego osiedla.
  2. W środę 29 kwietnia wspomnienie św. Katarzyny ze Sieny, o godz. 18.00 Msza Święta kółka rodzinnego i zawierzenie rodzin którzy są w tej wspólnocie.
  3. W piątek rozpoczyna się miesiąc maryjny maj. Zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17.30, w tym dniu po Mszy Świętej porannej wystawienie całodzienne Najświętszego Sakramentu i adoracja do Mszy Świętej wieczornej, od 17.00 będziemy spowiadać. Nowenna pompejańska w maju i czerwcu będzie się rozpoczynać o godz. 16.15.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca 2 maja zapraszamy na Msze Świętą o godz. 18.00 wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi, połączoną jak zawsze z wieczernikiem, zakończymy Apelem Jasnogórskim.
  5. Przypominamy rodzicom dzieci komunijnych że uroczystości komunijne będę przeniesione po wakacjach na sobotę 12 września, I grupa III A i B o godz. 9.30 a II grupa III C o godz. 12.00, Rocznica komunii świętej będzie w niedzielę 20 września o godz. 9.30, o szczegółach i organizacji poinformujemy później.
  6. W najbliższą niedzielę Święto Najświętszej Maryi Królowej Polski, o godz. 12.30 Msza Święta w intencji kół różańcowych, intencja na miesiąc maj za ofiarodawców, którzy troszczą się o budowę naszej świątyni.
  7. Dziękuję ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 900zł., Bóg zapłać, sporo osób pomaga nam z innych parafii, osoba bezimienna przekazała 500zł., jedna pani z Żytniej przekazała na budowę 4000zł. Prosimy bardzo o wpłacanie na parafialne konto systematycznie składek na budowę naszej świątyni  lub przynoszenie osobiście,  przypominamy że w najbliższym czasie są odwołane wszystkie parafie wspomagające do których z ks. Przemkiem jeździliśmy ze względu na epidemie,  moi drodzy kończymy pierwszy etap budowy stan zerowy, musimy przeczekać, nie damy rady rozpocząć kolejnego etapu ze względu na brak finansów, wierzymy i modlimy się pokornie,  że znajdą się osoby, które będą wspierać naszą budowę, zachęcamy również do zamawiania intencji  i gregorianek, są wolne miejsca.
  8. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Na co powinniśmy zwrócić uwagę w rodzinach, kiedy obowiązują ograniczenia dotyczące udziału w liturgii? Czy obecna epidemia coś zmieni w naszym podejściu do życia, Wirtualny Kościół – jak ustrzec się przed zbanalizowaniem wiary, a nawet sprowadzeniem jej do śmieszności?

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97