Ogłoszenia duszpasterskie  – II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj o godz. 12.30 Msza Święta kół różańcowych, i adoracja najświętszego Sakramentu, intencja dla członków różańcowych o nawrócenie grzeszników i dobre przygotowanie naszych serc do Świat Wielkanocnych. Jutro po Mszy Świętej wieczornej spotkanie dla zelatorów i członków różańcowych oraz wspólnoty Totus Tuus.
2. W środę 8 marca zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, o godz. 18.00 na Mszy Świętej będziemy modlić się za wszystkie kobiety w dniu ich Święta, życzymy już dziś wielu łask Bożych, i obfitych darów od Matki Bożej Pompejańskiej.
3. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej adoracja z modlitwą uwielbienia.
4. W piątek o godz. 17.30 zapraszamy na Drogę Krzyżową szczególnie dzieci komunijne i kandydatów do bierzmowania, w niedziele o godz. 18.30 zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali.
5. W sobotę o godz. 6.00 rano wyjeżdżamy na pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej z Obór i Skępe, prosimy o punktualność.
6. Rodziny które pragną ochrzcić swoje dzieci w Święta wielkanocne i w miesiącu kwietniu prosimy żeby do kancelarii przyniosły skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
7. Organizujemy z parafii wyjazd wakacyjny do Polanicy Zdrój w dniach od 26 czerwca do 1 lipca włącznie, zwiedzimy min: Wrocław, Kłodzko, Lądek Zdrój, Wambierzyce, Bardo Śląskie, jeden dzień będziemy w stolicy Czech – Pradze. Zapisy u ks. Mariusza w zakrystii. Koszt ok 1200zł.,
8. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 4800zł., os. Myśliborska 18,20, Laurowa 35,37, Szczupacza 11 – 580zl., Myśliborska 42 – 100zl., os. Ku Rzece 820zł., Serdeczne Bóg zapłać. Prace cały czas trwają na budowie, w plebanii kontynuujemy na pierwszym piętrze układanie płytek, w kościele według projektu rozpoczęliśmy prace przy boniach, zamówione zostały do plebanii i kościoła drzwi, jest nie mało bo aż 34, za materiały, robociznę musimy zapłacić blisko 130 000zł., zostały zamówione balustrady do schodów klatki i schodowej jak też na chór, które mają być z elementami szkła, ale dopiero będą montowane, kiedy będą położone płytki na schodach jak również kamień podłogowy do świątyni, ekipa od okien wymierzyła już główne wejście które będzie ze szkła, jak widzicie prace posuwają się do przodu, prowadzone są nieustanne rozmowy, by podjąć dobrą decyzję oczywiście w kwestii wyliczeń, a to nie jest takie proste przy dzisiejszych skokach cen gdzie na ranku wszystko wzrosło i to trzykrotnie, po niedzieli ekipa od posadzek przy części garażowej rozpocznie prace przy układaniu papy i szlichty podłogowej z odpowiednimi spadkami.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97