Ogłoszenia duszpasterskie – II Niedziela Wielkiego Postu

 1. Jutro po Mszy Świętej zapraszamy na kolejną konferencję ks. Pawła. We wtorek Uroczystość Św. Józefa, zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 18.00. W tym dniu przypada 14 rocznica święceń biskupich Arcybiskupa seniora Henryka Hosera, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
 2. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 3. W piątek 22 marca zapraszamy na Msze Świętą wspólnotę Totus Tuus, i formacyjne spotkanie.
 4. Zachęcam do uczestnictwa w piątek w drodze krzyżowej o godz. 17.30 i Gorzkich Żali w niedzielę na godz. 18.30. Ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego można składać do puszki, przy krzyżu.
 5. W sobotę Mszą Świętą rozpocznie się modlitewne spotkanie grupy św. Ojca Pio, po komunii będzie ucałowanie Relikwii.
 6. Bardzo dziękujemy osobom, które w tym tygodniu wpłaciły na konto 1530zł, serdeczne Bóg zapłać.
 7. W sobotę 30 marca organizujemy pielgrzymkę autokarową do Torunia, w drodze powrotnej zajedziemy na wieczernik do Matki Bożej Bolesnej do Obór. Wyjazd o 5 rano sprzed Kaplicy, koszt pielgrzymki 60zł, zapisy w zakrystii.
 8. Zapisujemy na wyjazd letni dla dzieci do Kamesznicy w dniach od 1 – 6 lipca zapisy w zakrystii.
 9. W niedzielę 24 marca odbędzie się w Warszawie Narodowy Marsz Życia. Marsz rozpocznie się o godz. 13.30 na Placu Zamkowym, a następnie uda się na Plac Trzech Krzyży. Tak ważna jest ochrona i wsparcie dla rodziców. Zachęcamy wszystkich, którym leży na sercu dobro rodziny, do wzięcia udziału w Narodowym Marszu Życia i powiedzenia: Tak dla życia, Tak dla rodziny, Tak dla zdrowego wychowania dzieci.
 10. Rozprowadzamy baranki wielkanocne, świece, małe świece na Wigilię Paschalną,
 11. W tygodniku Idziemy możemy przeczytać następujące artykuły: Czym są grzechy wołające o pomstę do nieba, o których mówi katechizm Kościoła Katolickiego, Co zmieniło się z w podejściu Polaków do alkoholu? I jakie są tego skutki.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97