Ogłoszenia duszpasterskie – XI Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ks. Proboszcz jest z posługą w parafii Kolegiackiej w Radzyminie, pamiętajmy o naszych ofiarodawcach, którzy wspierają nasze dalsze prace. Dzisiaj po Mszy Świętej zbiórka do puszki na utrzymanie parafii św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce. Bóg zapłać za złożone ofiary.
  2. W ubiegłą środę 27 osób naszej młodzieży przystąpiła do sakramentu bierzmowania, dziękuje naszej asyście liturgicznej, p. Adamowi katechecie za przygotowanie naszej młodzieży do bierzmowania.
  3. Jutro wspominamy w liturgii św. Brata Alberta Chmielowskiego. Rodziny które pragną ochrzcić dzieci w miesiącu lipcu prosimy żeby po niedzieli przynieśli do kancelarii skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
  4. W piątek 21 czerwca zakończenie roku szkolnego, zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców z naszych szkół i przedszkoli na godz. 8.00 na Msze Świętą dziękczynną, będziemy w tej Eucharystii modlić się za wszystkich nauczycieli, wychowawców, dyrekcje, katechetów, zgromadźmy się na tej Mszy Świętej razem z dziećmi prosząc o Boże Błogosławieństwo na czas wakacji.
  5. W sobotę 22 czerwca o godz. 9.00 zapraszamy ministrantów, lektorów, bielanki, scholanki na podsumowanie naszego roku liturgicznego naszych wspólnot, jak zawsze każdy coś słodkiego od siebie przynosi., zapraszamy również na te spotkanie rodziców.
  6. W dniach od 24 – 29 czerwca włącznie, organizujemy wakacyjny wyjazd parafialny dla dzieci i młodzieży do Rymanowa Zdroju, koszt wyjazdu ok. 1400zł., zapisy u ks. Mariusza. 19 czerwca w środę po Mszy świętej wieczornej odbędzie spotkanie organizacyjne dla uczestników wyjazdu, zapraszamy również na to spotkanie rodziców.
  7. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto 2800zł, po niedzieli łącznicy w poszczególnych Osiedlach będą zbierać ofiary na dalsze zaplanowane prace w kościele i plebanii. Ekipa hydraulików ułożyła w dolnym kościele w ubiegłym tygodniu spirale podłogowe, po niedzieli wchodzi ekipa od posadzki, czeka nas kolejna poważna i kosztowna praca zalanie posadzki w dolnym kościele. Przypominamy wszystkim, że prace intensywnie trwają. Kolejna ekipa zaczęła prace przy ogrodzeniu posesji od strony plebanii. Za halogeny na ołtarz zapłaciliśmy 5000zł.,  za kolejny transport styropianu zapłaciliśmy 10 000zł., za materiały tynkarskie, budowlane 14 500zł., w najbliższym czasie do końca wakacji mamy do zapłaty: za materiały wentylacyjne 19 230 zł., materiały do ogrzewania budynku, separator i studnie – 57 700zł., Robocizna za wentylacje, kanalizacje 52 000zł., razem mamy do zapłaty 129 000zł., są to koszty wysokie, dlatego będziemy musieli do końca wakacji zapłacić na raty. Są to prace, które są niezbędne do podłączenia całej aparatury grzewczej z rozmieszczonymi w dolnym kościele pompami. Prosimy moi drodzy cały czas o pomoc i wsparcie w dalszych zaplanowanych pracach. Dziękujemy wszystkim za systematyczne wpłaty na nasze konto parafialne. Bóg wielki zapłać. 
  8. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Skąd się wziął pomysł rozdziału Kościoła i państwa? Odpuścić dzieciom Mszę i chodzić do kościoła na zmiany, czy jednak razem?
  9. Życzymy wszystkim miłej i spokojnej niedzieli. Szczęść Boże.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97