Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Miłosierdzia Bożego

  1. Dzisiaj ks. Przemek jest z posługą w parafii Duczki, pamiętajmy w modlitwie o ofiarodawcach i darczyńcach naszej budującej się świątyni. Rozpoczynamy tydzień miłosierdzia. Wczoraj ks. bp Jacek Grzybowski  w dwóch grupach o 10.00 i 11.30 udzielił naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Dziękuje p. Adamowi katechecie za przygotowanie młodzieży na spotkaniach formacyjnych i lekcjach religii jak również p. Reginie i p. Adamowi organiście za przygotowanie liturgiczne. Bóg wielki zapłać.
  2. Dzisiaj zapraszamy na Msze Świętą o godz. 15.00 – Godzinę Miłosierdzia rozpoczniemy Koronką i powierzymy naszą parafię i budowniczych naszej Świątyni.  Udziela się w tym dniu odpustu zupełnego  wiernym którzy dzisiaj odmówią Koronkę do Miłosierdzia Bożego w kościele wobec Najświętszego Sakramentu.
  3. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej wyruszymy na kolejną drogę różańcową na nasze wały, zakończymy tradycyjnie Apelem Jasnogórskim w Kaplicy. W środę zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w tym dniu przypada 1055 rocznica Chrztu Polski.
  4. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia.
  5. W piątek 16 kwietnia Msza Święta patronalna kółka rodzinnego pod wezwaniem św. Bernardetty, po komunii zawierzymy rodziny z tego kółka.
  6. Dziękujemy ofiarodawcom i wszystkim darczyńcom którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 2400zł., Bóg wielki zapłać. Prace przy budowie kontynuujemy: szykujemy strop i schody do chóru i kolejną ścianę Kościoła.
  7. Zachęcamy do czytania tygodnika Idziemy: Warto przeczytać artykuły:Miejsce gdzie rozpoczęły się objawienia Miłosierdzia Bożego, O trwającej posłudze misjonarzy miłosierdzia i roli miłosierdzia w Roku Rodziny.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97