Ogłoszenia duszpasterskie – XXXIII Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ks. Przemek jest z posługą w par. Matki Bożej Loretańskiej w Warszawie,  pamiętajmy w modlitwie o nim oraz o ofiarodawcach i darczyńcach.
  2. Jutro wspominamy w liturgii Bł Karolinę Kózkównę, dziewice i męczennicę, patronkę młodzieży.
  3. W czwartek wspominamy Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny.
  4. W piątek 22 listopada zapraszamy na Msze Świętą wspólnotę Totus Tuus, po Eucharystii spotkanie formacyjne. W tym dniu wspominamy św. Cecylię patronkę muzyki kościelnej, dlatego w modlitwie zawierzamy naszego p. Mateusza organistę, chór, scholkę parafialną.
  5. W sobotę 23 listopada zapraszamy na Msze grupę św. Ojca Pio i na spotkanie modlitewne.
  6. Narzeczonych z naszej parafii zapraszamy na kolejne spotkanie  kursu przedmałżeńskiego,  przypominamy że  rozpoczynamy Mszą Świętą o godz. 18.00.
  7. W przyszłą niedzielę dzieci komunijne i rodziców zapraszamy Msze Świętą o godz.11.00  i na kolejne spotkanie formacyjne. W niedzielę najbliższą przeżywamy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, po sumie o 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu o odmówimy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz akt poświęcenia, zawierzymy całą naszą parafię i budowę naszej Świątyni. Za odmówienie aktu udziela się odpustu zupełnego. Zapraszamy na tę Mszę Świętą młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na kolejne spotkanie formacyjne z indeksami.
  8. Dziękujemy ofiarodawcom którzy przekazali na konto 1600zł., ul. Kasztanowa 150zl, jedna parafianka z ul. Płużnickiej 200zł. Dziękujemy wszystkim darczyńcom i ofiarodawcom i tym którzy oddają serce w budowanie naszej Świątyni.  Przypominamy że po 20 listopada kontynuujemy zbiórkę na kościół w poszczególnych osiedlach, osoby odpowiedzialne już po niedzieli wywieszą informację.
  9. W tygodniku Idziemy możemy przeczytać: Czy ksiądz ma prawo prosić policję o pomoc gdy ktoś profanuje nasze świętości, O swoim życiu, wierze, miłości i karierze artystycznej opowiada Viola Brzezińska – jestem staroświecka, Wielkość czy kryzys uczelni, Śmierć bez misterium, na Słowacji rodziny często nie odbierają ze szpitali ciał swoich bliskich, a w Holandii można w majestacie prawa uśmiercić dziecko do 16 roku życia za zgodą rodziców, powyżej tej granicy wystarczy zgoda dziecka – szokujące praktyki.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97