Ogłoszenia duszpasterskie – XXXII Niedziela Zwykła

 1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca listopada. Intencja dla kół różańcowych na ten miesiąc: „o potrzebne łaski dla naszego ośrodka duszpasterskiego i załatwienie wszelkich spraw z projektem naszej Świątyni i plebani”.
 2. Dziękuję p. Bogdanowi, Robertowi, Tomaszowi, Renacie i Małgorzacie za porządkowanie terenu przy kaplicy.
 3. Przyjmuję na wypominki roczne, które będą wyczytywane w pierwszy i drugi poniedziałek miesiąca o godz. 17.30; o godz. 18.00 będzie Msza Święta za zmarłych polecanych w wypominkach.
 4. W środę Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, wieczorem zapraszam na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00 połączoną z Mszą Świętą.
 5. Od czwartku 10 listopada rozpoczynamy Nowennę przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Po Komunii Świętej będzie krótka adoracja z nowenną zakończona uroczystym błogosławieństwem. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa.
 6. W piątek o godz. 7.00 rano wyjeżdżamy na pielgrzymkę dziękczynną błagalną do Niepokalanowa, Rybna i Szymanowa. Osoby, które się zapisały, a nie potwierdziły prosimy żeby to uczyniły dzisiaj po Mszy Świętej, są jeszcze wolne miejsca. Prosimy wszystkich uczestników o punktualność. Msza Święta w Niepokalanowie będzie w Kaplicy Świętego o. Maksymiliana Kolbego o godz. 12.00.
 7. W piątek o godz. 18.00 będzie Msza Św. z okazji 11 listopada. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa.
 8. W przyszłą niedzielę przeżywamy wspomnienie Matki Bożej Pompejańskiej. Różaniec będzie odmawiany o godz. 8.00 (pół godziny przed Mszą Świętą). Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji naszego ośrodka duszpasterskiego oraz w intencji naszych bliskich zamarłych. W dzień powszedni różaniec za zmarłych o godz. 17.30.
 9. W sobotę zbiórka dla kandydatów i ministrantów o godz. 10.00. Prośba do kandydatów i ministrantów, żeby wybrali w tygodniu dwa dyżury do służby przy ołtarzu. Kandydatów prosimy o obecność na zbiórkach i Eucharystii, jest to czas przygotowania do uroczystych obłóczyn ministranckich, które pragniemy uczynić w IV niedzielę adwentu 18 grudnia. Prosimy rodziców kandydatów o dopilnowanie dyżurów. Wcześniej będziemy chcieli wziąć od kandydatów wymiar na komże.
 10. Scholka parafialna zaprasza nowe osoby do śpiewania na Mszy Świętej dziecięcej, próby będą uzgodnione z szefostwem zespołu.
 11. Termin spotkania formacyjnego dla kandydatów do bierzmowania został zmieniony na niedzielę 20 listopada po Mszy Świętej o godz. 10.00.
 12. Zachęcam do zamawiania intencji na miesiąc grudzień oraz na przyszły rok. Można również zamawiać gregorianki.
 13. Od I niedzieli adwentu 27 listopada będzie zmiana godzin Mszy Świętych, jedną Mszę Św. chcemy dodać. Msze Święte będą o godz. 8.00 i 9.30 dla dorosłych oraz o 11.00 dla dzieci. O godz. 9.00 będzie odmawiany różaniec. Prosimy osoby dorosłe, żeby wybierały ranne godziny, udostępniamy dzieciom możliwość uczestnictwa we Mszy Świętej o godz. 11.00. W planie będzie również wieczorna Msza Święta, ale poinformujemy w późniejszym czasie.
 14. W przyszłą niedzielę 13 listopada jestem zaproszony na zbiórkę do parafii św. Wincentego a Paulo na Bródno, ks. Przemysław będzie mnie godnie zastępował w naszej kaplicy.
 15. Wszystkim życzymy miłej niedzieli i dobrego tygodnia.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97