Ogłoszenia duszpasterskie – XXXII Niedziela Zwykła

  1. Jutro o godz. 17.30 wypominki za zmarłych połączone z różańcem. O godz. 18.00 uroczysta Msza Święta kółka stanowego we wspomnienie Matki Bożej Pompejańskiej. Po komunii zawierzymy całą wspólnotę i w tym dniu ucałujemy relikwie bł. Bartola Longo. Każdego 26 dnia miesiąca po Mszy Świętej wieczornej będzie nabożeństwo do bł. Bartola Longo. Zachęcamy, żeby przygotować na ten dzień kartki z intencjami, które będą wyczytywane przed obrazem bł. Bartola.
  2. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy na wypominki roczne.
  3. W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia.
  4. W sobotę wspominamy bł. Karolinę Kózkównę, dziewicę i męczennicę. W czasie Mszy Świętej będziemy modlić się za kółko dziecięce pod patronatem bł. Karoliny, zawierzymy wszystkie dzieci, które codziennie w tej wspólnocie modlą się na różańcu za swoich rodziców.
  5. W przyszłą niedzielę 19 listopada o godz. 17.00 Msza Święta formacyjna dzieci komunijnych i rodziców dla klas III C i D.
  6. W najbliższą niedzielę 19 listopada o godz. 17.00 uroczysta Msza Święta w intencji rodzin z ulicy Portowej 9, którzy przyjmowali Obraz Matki Bożej Pompejańskiej. Po Mszy Świętej Obraz odprowadzimy na ulicę Portowej 9A. Zapraszamy mieszkańców z tych bloków na Msze Świętą dziękczynną.
  7. Bardzo dziękuję osobom, które w tym tygodniu wpłaciły na konto 550 zł, mieszkańcom z ul. Przaśnej 16 – 110 zł, Kasztanowej 420 zł. Wszystkim darczyńcom i ofiarodawcom Bóg zapłać.
  8. Od wczoraj rozpoczęły się w naszej parafii nauki przedmałżeńskie. Zapraszamy narzeczonych, którzy przygotowują się do sakramentu małżeństwa do uczestnictwa w każdą sobotę po Mszy Świętej wieczornej.
  9. Za dwa tygodnie, od soboty 25 listopada rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Szczegółowy plan podamy za tydzień. Będzie go można sprawdzić w gablocie parafialnej i na naszej stronie internetowej. Systematycznie, co tydzień będziemy przekazywać w ogłoszeniach kolejność wizyty duszpasterskiej. Rozpoczniemy od ulic jednorodzinnych – Płużnickiej, Myśliborskiej, Delfina, Dorodnej, Szczupaczej i Zabłockiej.
  10. W tygodniku Idziemy zachęcamy do przeczytania artykułów: Niepodległość – rocznica odzyskania niepodległości przypomina nam również o tym, żeśmy ją kiedyś stracili, Jak nasz Różaniec do Granic znalazł naśladowców w Europie, Śpiewać każdy może? – Co może, a co nie powinno być stosowane podczas liturgii.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97