Ogłoszenia duszpasterskie  – XXVIII  Niedziela Zwykła

 1. Dziękujemy wszystkim naszym wspólnotom za przygotowanie do uroczystości odpustowych, dziękujemy zaangażowanym w przygotowanie grilla, loterii fantowej w której zostały przekazane ofiary prace w kościele 1650zł., dziękujemy bielankom, asyście liturgicznej braciom totus tuus i kołom żywego różańca za przygotowanie liturgii i procesji wokół kaplicy. Za tydzień po każdej Mszy Świętej jest zbiórka na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 2. Wczoraj w naszej konkatedrze warszawsko – praskiej na Kamionku dwóch naszych ministrantów Piotr Chodzyński i Tymon Pachała otrzymali promocję lektorską, gratulujemy i życzymy im gorliwości w służbie Bożej i opieki Matki Bożej Pompejańskiej.
 3. Dzisiaj ks. Przemek jest z posługą w parafii św. Karola Boromeusza w Warszawie, polecamy w modlitwie naszych ofiarodawców, którzy pomagają nam przy dalszych zaplanowanych pracach w wewnątrz Świątyni.
 4. Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w nabożeństwie różańcowym przez cały październik o godz. 17.30, w niedziele o godz. 18.30.
 5. We wtorek wspominamy św. Jana XXIII papieża, W czwartek 13 października wspominamy w liturgii Bł Honorata Koźmińskiego po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na kolejną 52 drogę różańcowej na nasze wały.
 6. W czwartek o godz.18.00 Msza Święta w intencji o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii, po Eucharystii adoracja z modlitwą uwielbienia.
 7. W piątek 14 października jest dniem Nauczyciela, składamy wszystkim wychowawcom, nauczycielom, katechetom wielu łask Bożych, pokoju ducha i sukcesów w nauczaniu młodzieży i dzieci. W tym dniu poraz szósty organizowana jest przez nasza parafię ekstremalna droga różańcowa z Kolegiaty Radzymińskiej do naszej kaplicy Matki Bożej Pompejańskiej, warto kochani się wybrać i oddać swoje intencje w drodze omadlając szczególne swoje sprawy, nocna droga rozpoczęcie Mszą Świętą o godz. 22.00 w Radzyminie pod przewodnictwem bp Jacka Grzybowskiego, o 23.00 w trzydziestoosobowych grupach wyruszmy 20 kilometrową drogę przez parafię Słupno, Marki Struga, Marki św. Izydora, i św. Mateusza na Ostródzkiej, przewidziana Msza Święta dziękczynna u nas o godz. 8.00 rano zapraszamy naszych parafian do wspólnego pielgrzymowania.
 8. W sobotę 15 października o godz. 15.00, koronką do Miłosierdzia Bożego zakończy się w naszej parafii czas nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Kościoła patronki Totus Tuus, zapraszamy naszych braci i parafian na wspólną modlitwę i pożegnanie Maryi. W tym dniu wspominamy w liturgii św. Teresę od Jezusa, dziewice i doktora kościoła.
 9. W przyszłą niedziele o godz. 12.30 zapraszamy na Msze Świętą młodzież przygotowującą się do bierzmowania, po Eucharystii odbędzie się kolejne spotkanie formacyjne.
 10. W sobotę 22 października organizujemy z naszej parafii pielgrzymkę jednodniową do Kazimierza Dolnego, Wąwolnicy i Górek koło Garwolina, rozpoczynamy w naszej kaplicy Mszą Świętą o godz. 6.00 rano, koszt 80 zł.
 11. Rozpoczęły się w ubiegłym tygodniu prace tynkarskie w plebanii, i zabezpieczamy Świetlik okienny na dachu.
 12. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 3000zł., , ul. Przaśna domki jednorodzinne 700zl., , serdeczne Bóg zapłać. W przyszła niedziele taca przeznaczona będzie na misje święte.
 13. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Małżeńskie trendy, coraz więcej w trosce o trwałość małżeństw mówi się o potrzebie jedności małżeńskiej. Gender w szkol, jak maja zareagować rodzice, gdy ich dziecko przedstawi kolegę jako koleżankę? Analizuje Monika Odrobińska.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97