Ogłoszenia duszpasterskie  – XXVII  Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ks. Mariusz jest z posługą w parafii Kałuszynie koło Mińska Mazowieckiego, powierzajmy naszych ofiarodawców którzy pomagają nam w budowie naszej świątyni.
  2. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w odpust parafialny, dziękujemy asyście liturgicznej, bielankom, chórowi, braciom totus tuus, wspólnotom różańcowym, dziękujemy za zorganizowanie loterii fantowej, grilla i przygotowanie różnych smakołyków, Bóg zapłać za złożone ofiary 2500zł.
  3. Dziękujemy braciom totus tuus i wszystkim zaangażowanym z naszej parafii za uczestniczenie i koordynacją VII Drogi Różańcowej z Siekierek do naszej parafii, dziękujemy wszystkim organizatorom za przygotowanie indentyfikatorów i opiekę nad grupami podczas przemarszu.
  4. Zapraszamy przez cały miesiąc październik na nabożeństwo różańcowe w niedziele o godz. 18.30 a w dzień powszedni o godz. 17.30, szczególnie zapraszamy do wspólnej modlitwy dzieci.
  5. W czwartek zapraszamy po Mszy Świętej wieczornej na adoracje z modlitwą uwielbienia.
  6. W piątek wspominamy w liturgii Bł Honorata Koźmińskiego jest to również 13 dzień fatimski zapraszamy po Mszy Świętej na 64 drogę różańcową, zakończymy w kaplicy Apelem Jasnogórskim,
  7. W sobotę 14 października obchodzimy Dzień Nauczyciela, życzymy wszystkim wychowawcom, nauczycielom, katechetom, pokoju ducha, cierpliwości i wielu łask Bożych.
  8. W przyszłą niedziele zbiórka do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.
  9. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 6000 zł, Prace elewacyjne cały czas trwają, rusztowania zostały rozebrane, są wykonywane prace przy układaniu płyt marmurowych w kościele.
  10. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Renesans Różańca – nie jest tylko dla seniorów, sięga po nią coraz więcej ludzi młodych. Co jest specyfiką trwającego w Rzymie synodu? Opowiada kard. Grzegorz Ryś. Ciągle śpiący kolos – Jeszcze na początku XXI w wiarę deklarowało 96 proc., społeczeństwa, dziś to niecałe 88 proc, ale do głębszej wiary przyznaje się 9 procent.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97