Ogłoszenia duszpasterskie – XXV Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ks. Przemek jest z posługą w par. Matki Bożej Pięknej Miłości, pamiętajmy w modlitwie o naszych ofiarodawcach budującego się kościoła. Chcielibyśmy poinformować rodziców i dzieci III klas o terminach przyszłorocznych I komunii świętej, dla szkoły z ul. Myśliborskiej komunia zaplanowana jest na 15 maja w sobotę w dwóch grupach o godz. 9.30 i 12.00 dla szkoły z ul. Płużnickiej 22 maja w sobotę o godz. 10.00, rocznica dla klas IV będzie 30 maja w niedziele o godz. 9.30.
  2. Jutro przeżywamy Święto Św. Mateusza Ewangelisty pamiętajmy o naszym organiście Mateuszu, życzymy wiele łask Bożych i darów w pracy organistowskiej. Zapraszamy w poniedziałek po Mszy Świętej rodziny, którzy pragną ochrzcić swoje dzieci w październiku, prosimy przynieść skrócony akt urodzenia i dane osobowe chrzestnych.
  3. We wtorek zapraszamy na Msze Świętą wspólnotę Totus Tuus, po Mszy formacyjne spotkanie. Na te spotkanie zapraszam osoby które są zaangażowane w organizację 4 Drogi Różańcowej która w tym roku rozpocznie się z par. MB Lourdes 16 października w piątek rozpoczniemy o godz. 22.00 Mszą Świętą, półgodzinne przystanki są przygotowane w par. MB Różańcowej na Bródnie, drugi przy przystanku kolejowym Warszawa Żerań, trzeci na ul. Srebrnogórskiej i czwarty na ul. Życzliwej przy kapliczce, trasa liczy 20 km, zapisy od godz. 21.00 na ul Szwedzkiej u ks. Marianów.
  4. W środę o godz. 18.00 Msza Święta w intencji kółka stanowego i wspólnoty św. Ojca Pio, po Mszy Świętej modlitewne spotkanie.
  5. W czwartek po Mszy Świętej adoracja z modlitwą uwielbienia.
  6. W sobotę 26 września zapraszamy na nabożeństwo do Błogosławionego Bartola Longo.
  7. Po niedzieli wznawiamy nasze zbiórki na budowę kościoła, na poszczególnych osiedlach i ulicach. Ci, którzy zadeklarowali co miesiąc wpłacać na konto prosimy, żeby to czynili w swoim sumieniu systematycznie. Bądźmy razem odpowiedzialni za budowanie naszej Świątyni.
  8. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 3400zł., Konwaliowa 630zł., Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom,
  9. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Kościół w mediach, media w kościele – czy stworzenie czasopisma, radia lu telewizji, które reprezentowałyby cały Kościół w Polsce jest potrzebne? Mija 40 lat od przywrócenia radiowych Mszy Świętych z kościoła św. Krzyża w Warszawie , jakie to miało wówczas znaczenie. Dlaczego Polska powinna wykazać niezywkłą ostrożność wobec tego, co dzieje się na Białorusi.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97