Ogłoszenia duszpasterskie – XXIV Niedziela zwykła

  1. Pragnę podziękować wszystkim wspólnotom za trud czuwania w Jerychu  Różańcowym, które zakończyło się w czwartek. Jestem wdzięczny za obstawienie wszystkich godzin, najbardziej dziękuję za to nocne prowadzenie modlitwy. Odczuwało się niesamowity pokój. Niech ten czas zaowocuje w naszych rodzinach i w naszej parafii Bożymi darami.
  2. Po niedzieli przygotowujemy się do budowy, trwają geodezyjne prace, trzeba zabezpieczyć teren budowy i zaczniemy od wykopów i wywożenie ziemi, dlatego prosimy o ostrożność i uwagę. Prawa strona za kaplicą będzie zamknięta, wejście do kaplicy będzie dostępne od strony Myśliborskiej.
  3. W środę zapraszamy na Mszę Świętą patronalną kółka św. Stanisława Kostki. Po komunii zawierzymy wspólnotę i rodziny modlące się na różańcu. W tym dniu, uroczystą Mszą Świętą o godz. 18.00, rozpoczyna się Synod Młodzieży w naszej diecezji. Z naszej parafii będą uczestniczyć lektorzy. Jest wyznaczona delegacja młodzieży wraz ks. Arturem.  
  4. W piątek po Mszy Świętej zapraszamy rodziny, które pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu październiku. Prosimy przynieść akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych. Spotkanie będzie na początku w kaplicy. a później spis do ksiąg będzie w kancelarii.
  5. Jak wcześniej ogłaszaliśmy, od przyszłego tygodnia wznawiamy zbieranie ofiar na poszczególnych osiedlach przez naszych łączników. Zachęcam do włączenia się w to dzieło budowania naszej Świątyni. Otwórzmy swoje serce i zaangażujmy się wszyscy. Ci, którzy przesyłają na konto prosimy o rzetelne kontynuowanie, im większe będzie w nas zaangażowanie w parafie i chęć wspierania budowy Świątyni tym bardziej wierzymy mocno, że ta budowla będzie rosła do góry na chwałę Bożą. Wiemy, że wszystko zależy od ofiar, my z ks. Przemkiem nie próżnujemy, na zmianę jeździmy do parafii, które nas zapraszają i te, które są wyznaczone. Dlatego kochani  apeluje o pomoc, jeżeli  znacie osoby, które pragnęły by nas wesprzeć finansowo to w imię naszej patronki Matki Bożej Pompejańskiej działajcie, bądźmy razem wspólnotą i wspierajmy naszą budowę. Dziękuję ofiarodawcom, którzy przekazali na konto 1950zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  6. W sobotę przeżywamy Święto Św. Mateusza apostoła i Ewangelisty. Życzmy już dziś naszemu organiście wielu łask Bożych i opieki Matki Bożej Pompejańskiej w dalszej pracy w naszej parafii i kierowaniu chóru. Dziękujemy mu za wkład, jaki daje poświęcając czas na próby i przygotowanie parafialnych uroczystości.
  7. Zapisujemy  kandydatów do sakramentu bierzmowania. Prosimy przynieść metrykę chrztu i zaświadczenie z uczestnictwa lekcji religii.
  8. Za tydzień 23 września patronalne Święto wspólnoty i kółka stanowego św. Ojca Pio, podczas Mszy Świętej będzie ucałowanie Relikwii, zapraszamy wszystkich czcicieli.
  9. W tygodniku Idziemy możemy przeczytać: Dla Kościoła, państwa i szkoły a zwłaszcza dla rodziny, nie ma ważniejszego zadania od dobrego wychowania dzieci i młodzieży, Aborcyjny kolonializm, najczęstszą przyczyną śmierci na świecie jest aborcja, Polska i krzyż o miejscach szczególnego kultu Krzyża Chrystusowego w Polsce.Ogłoszenia duszpasterskie  – XXIV Niedziela zwykła 

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97