Ogłoszenia duszpasterskie – XXIII Niedziela Zwykła

 1. Przypominamy wszystkim, że w naszej kaplicy jest dodatkowa Msza Święta o godz. 12.30, zachęcamy do uczestnictwa. Dzisiaj przyjęliśmy do wspólnoty różańcowej nowe kółko pw. św. Katarzyny ze Sieny oraz nowych zelatorów, którzy podjęli opiekę nad wspólnotami św. Faustyny i św. Katarzyny. Serdecznie dziękuję wszystkim za trud prowadzenia i modlitwę w intencjach naszej parafii.
 2. Jutro przed Mszą Świętą będziemy modlić się za zmarłych z wypominkach.
 3. W środę wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi. Zapraszam na Mszę Świętą młodzież ze świadkami do sakramentu bierzmowania. Po Mszy odbędzie się próba generalna. Proszę o punktualność i obecność.
 4. W czwartek 13 dzień fatimski i po Mszy Świętej. Zapraszamy na drogę różańcową po wałach.
 5. W piątek 14 września przeżywamy Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Od godz. 17.00 spowiedź dla kandydatów i świadków do bierzmowania. Prosimy pozostać na Mszy Świętej i podziękować Bogu za czas przygotowania do sakramentu. Kartki od spowiedzi przekazujemy spowiednikowi.
 6. W sobotę wspomnienie Matki Bożej Bolesnej. O godz. 10.00 ks. Biskup Romuald Kamiński poświęci nowe przedszkole nr 428 na ul. Myśliborskiej 35, a o godz. 11.00 udzieli naszej młodzieży sakramentu bierzmowania. Proszę kandydatów i świadków, żeby zajęli swoje miejsca co najmniej pół godziny wcześniej, bardzo proszę o punktualność.
 7. W najbliższą niedzielę jestem zaproszony do par. św. Kazimierza Królewicza do Kobyłki, pamiętajmy w modlitwie o ofiarodawcach, darczyńcach i o kapłanach, którzy nas wspierają finansową.
 8. Od dzisiaj Obraz Matki Bożej Pompejańskiej rozpoczął nawiedzać rodziny na ul. Myśliborskiej 42A, B i C. Życzymy wszystkim owocnego przeżycia duchowego z Maryją.
 9. Bardzo dziękujemy osobom, które w tym tygodniu wpłaciły na konto 1200zł, osoba anonimowa 50zł, Serdeczne Bóg zapłać.
 10. W tygodniu Idziemy warto przeczytać: Dobrzy czy liczni? Czy wobec braku powołań trzeba obniżyć wymagania, a może święcić żonatych mężczyzn? Na te i inne pytania odpowiada kard. Zenon Grocholewski, Co powinno być pierwszym celem wychowania? Jak obecna nagonka na księży niszczy pracę normalnych kapłanów?
 11. Życzymy wszystkim słonecznego, radosnego i pięknego wrześniowego tygodnia.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97