Ogłoszenia duszpasterskie – XXIV Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj ks. proboszcz jest zaproszony do par. św. Kazimierza Królewicza w Kobyłce. Pamiętajmy w modlitwie ofiarodawcach tej parafii.
 2. Wczoraj 40 osobowa grupa młodzieży przyjęła sakrament bierzmowania, w tym 20 osób starszych. Polećmy ich drogę wstawiennictwu naszej patronce Matce Bożej Pompejańskiej.
 3. We wtorek 18 września o godz. 18.00 Msza Święta patronalna kółka rodzinnego św. Stanisława Kostki. Po komunii zawierzenie wspólnoty i po Eucharystii spotkanie w drugiej części kaplicy.
 4. W środę zapraszamy przed Mszą Świętą na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W piątek 21 września grupa zelatotów z naszej parafii w Loretto sanktuarium Maryjnym rozpocznie o godz. 15.00 rekolekcje trzydniowe. Prośmy o szczególne dary na czas tych rekolekcji.
 6. W niedzielę 23 września o godz. 19.00 Msza Święta patronalna kółka stanowego św. Ojca Pio. Po komunii będzie zawierzenie wspólnoty różańcowej i nowej wspólnoty, św. Ojca Pio, która będzie spotkać się na modlitwie każdego 23 dnia miesiąca.
 7. W najbliższą niedzielę o godz. 21.00 Apelem Jasnogórskim rozpoczniemy w naszej parafii Jerycho różańcowe, które będzie trwać przez 7 dni dzień i nocy do 30 września. Grupy naszych wspólnot mają wyznaczone godziny adoracji. Zachęcamy wszystkich parafian do udziału w tym czuwaniu modlitewnym. Główna intencja jest za naszą parafię i nasze rodziny. Program jest wywieszony w gablocie przy wyjściu z kaplicy, jak również na naszej stronie parafialnej. Włączmy się moi drodzy i zarezerwujmy ten czas dla Boga. Na stoliku tak jak w ubiegłym roku będzie można pisać intencje jerychowe, które będą odczytywane podczas Mszy Świętej po Apelu Jasnogórskim. Jeszcze raz zapraszamy wszystkich do uczestnictwa od przyszłej niedzieli.
 8. Bardzo dziękujemy osobom, które w tym tygodniu wpłaciły na konto 1800zł, rodziny, które przyjmowały Obraz Matki Bożej złożyły na kościół 1000 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
 9. Od przyszłego tygodnia zapisujemy nową grupę kandydatów do sakramentu bierzmowania. Prosimy, żeby młodzież klas VIII i III klasy gimnazjalnej przyniosła metrykę chrztu, zaświadczenie od katechety, że chodzi na religię. Ci, którzy są spoza parafii prosimy, żeby przynieśli od ks. proboszcza pozwolenie na przygotowywanie się w naszej parafii. Przy zapisie będziemy wręczali indeksy i katechizm.
 10. W tygodniu Idziemy warto przeczytać: Dlaczego warto wybrać się do miejsca urodzin i chrztu św. Stanisława Kostki? Jak można poprawić relację w małżeństwie? O inicjatywie spotkań małżeńskich pisze Monika Odrobińska, Media: prawda czy różnorodność? Jak różnorodność przy braku obiektywizmu w mediach wpływa na życie społeczeństwa i Kościoła?
 11. Życzymy wszystkim słonecznego, radosnego tygodnia.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97