Ogłoszenia duszpasterskie – XVIII Niedziela zwykła

  1. Intencja dla kół różańcowych na miesiąc sierpień o trzeźwość w naszych rodzinach i narodzie oraz potrzebne łaski dla dzieci i rodzin wypoczywających na wakacjach. Jest wyłożona na stoliku księga postanowień, warto wpisać się oddać w opiekę Maryi, osoby które walczą z problemem alkoholowym.
  2. Jutro z Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej na Witolinie wyrusza na Jasna Górę Piesza Praska Pielgrzymka Rodzin Totus Tuus. Zachęcam, do uczestnictwa i modlitwy, są to rekolekcje w drodze, zapewne jest to czas szczególnych darów i łask.
  3. Jutro na początku Mszy Świętej modlimy się wypominkach za zmarłych z naszych rodzin.
  4. We wtorek przeżywamy Święto Przemieniania Pańskiego Msze Święte w naszej kaplicy o godz. 8.00 i 18.00 zapraszam do wspólnej modlitwy.
  5. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czwartek o godz. 18.00 Msza Święta patronalna kółka rodzinnego św. Dominika, po komunii zawierzymy wspólnotę i rodziny modlące się na różańcu.
  6. W piątek wspominamy św. Teresy Benedykty od Krzyża dziewicy i męczennicy, patronki Europy.
  7. W przyszłą niedzielę 11 sierpnia o godz. 19.00 będzie modlić się w intencji kółka rodzinnego św. Klary, po komunii zawierzymy całą wspólnotę Matce Bożej Pompejańskiej.
  8. Dziękuję ofiarodawcom którzy przekazali na konto 900zł. Serdeczne Bóg zapłać
  9. W tygodniku Idziemy możemy przeczytać:  Barka od brzegu – o niezwykłej barce na Wiśle, na której cyklicznie podczas rejsów odbywa się ewangelizacja, O Prymasie Wyszyńskim w 95 rocznicę jego święceń kapłańskich we Włocławku wspomina bp Wiesław Mering, Kiedy Kościół traci wiernych – w ubiegłym roku w Kościoła katolickiego w Niemczech wystąpiło 216 tyś wiernych. Czy lekarstwem jest dalsza protestantyzacja Kościoła?

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97