Ogłoszenia duszpasterskie – XVIII Niedziela Zwykła

1.Dzisiaj przypada 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Ks. proboszcz jest z posługą w parafii Chrystusa Króla w Warszawie polecajmy ofiarodawców naszej modlitwie. Dziękujemy za pomalowanie drzwi i okien w drugiej części kaplicy p. Maryli, Ewie, Elżbiecie, Reginie, Marii, Stefanii  – Bóg wielki zapłać.  

2.Intencja na miesiąc sierpień dla kół żywego różańca, modlimy się za wszystkie rodziny z naszej parafii aby były silne Bogiem.

  1. W środę wspominamy w liturgii św. Jana Marii Vianeya, prezbitera – patrona proboszczów.
  2. W czwartek o godz. 18.00 modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  3. W piątek po Mszy Świętej porannej całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu, od godz. 17.30 spowiedź pierwszopiątkowa i Msza Święta o godz. 18.00 wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  4. W sobotę Mszą Świętą o godz. 18.00 rozpoczniemy wieczernik pompejański który zakończymy Apelem Jasnogórskim.
  5. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 1900zł, 500zł osoba bezimienna, w ubiegłym tygodniu zakończyliśmy na płycie głównego stropu prace przy zalewaniu ścianki kolankowej, świetlika okiennego, po 15 sierpnia będziemy rozbierać rusztowania, szalunki pomiędzy głównym stropem i podwieszanym.
  6. Rodziny które pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu sierpniu i wrześniu prosimy żeby przyniosły do kancelarii skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.

9. Zachęcamy do czytania tygodnika Idziemy: Zuzela prymasa Wyszyńskiego oraz zaangażowanie w Powstanie Warszawskie, 63 dni wolności – przeżycia szesnastoletniego obrońcy Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych w czasie Powstania, W jaki sposób promowanie kraju przekłada się na jego wizerunek i na warunki życia jego obywateli.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97