Ogłoszenia duszpasterskie – XVI Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ks. Proboszcz z delegacją parafian pojechali do Radzymina, pamiętajmy w modlitwie o nich i wszystkich ofiarodawcach.
  2. Dziękujemy wspólnotom różańcowym i wielu zaangażowanych osobom za obstawienie godzin w czasie czwartkowej nocnej adoracji, dziękujemy za modlitwę i zaangażowanie. W środę w liturgii wspominamy św. Marię Magdalenę.
  3. W czwartek przeżywamy Święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy, o godz. 18.00 Msza Święta za wstawiennictwem św. Ojca Pio, po Eucharystii spotkanie modlitewne przed Relikwiami. W tym dniu o godz. 6.00 rano wyruszamy na jednodniową pielgrzymkę autokarową do Sanktuariów maryjnych w Gietrzwałdzie, Św. Lipki i Stoczka Klasztornego, prosimy wszystkich o punktualność. Są jeszcze wolne miejsca, zapraszamy.
  4. W sobotę wspominamy w liturgii św. Jakuba apostoła.
  5. W niedzielę 26 lipca o godz. 19.00 patronalne Święto kółka rodzinnego św. Anny po komunii wspólnota zawierzy rodziny, odmówimy w tym dniu litanie do Bł., Bartola Longo.
  6. Dziękuję ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 3000zł., z Osiedla Myśliborska 64 – 560zl., spoza parafii rodzina ofiarowała 5500zl., Bóg zapłać ofiarodawcom.  Zachęcam do nabywania cegiełek na budowę kościoła.
  7. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego i spokojnego wypoczynku, nie zapominajmy moi drodzy o uczestnictwie we Mszy Świętej.
  8. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Czas dla Boga – Jak w codziennym zabieganiu znaleźć czas na modlitwę? Hagia Sophia meczetem – decyzję prezydenta Turcji o ponownym przekształceniu najważniejszej dla wschodniego chrześcijaństwa świątyni w maczet komentuje bp Michał Janocha, Śluby w Komańczy – ostatnie z miejsc internowania Prymasa Tysiąclecia.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97