Ogłoszenia duszpasterskie –XVI Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj ks. proboszcz głosi słowo Boże i zbiera ofiary na Kościół w swoich stronach w Brańszczyku, pamiętajmy w modlitwie o tej parafii i ofiarodawcach. Jutro 22 lipca zapraszam wspólnotę Totus Tuus na Msze Świętą, po której odbędzie się spotkanie formacyjne, w tym dniu wspominamy św. Marię Magdalenę.
  2. We wtorek wspominamy św. Brygidę, zakonnicę, patronkę Europy. W tym dniu zapraszamy na Msze Świętą wspólnotę św. Ojca Pio, po Mszy Świętej będzie ucałowanie relikwii i wspólna modlitwa.
  3. W czwartek wspominamy św. Jakuba, apostoła i św. Krzysztofa patrona kierowców, dlatego w przyszłą w niedzielę po każdej Mszy Świętej będzie poświęcenie pojazdów i kierowców.
  4. W piątek 26 lipca wspominamy Świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny, po komunii odmówimy litanię do Bł. Bartola Longa i ucałujemy relikwię. W tym dniu kółko rodzinne św. Anny przeżywamy patronalne Święto, po komunii będzie zawierzenie wspólnoty.
  5. Dziękuję ofiarodawcom którzy przekazali na konto 770zł., ul. Kasztanowa 150zł., Kółka stanowe 250zł., rodzina anonimowa 200zł., rodziny które przyjmowały Obraz Matki Bożej Pompejańskiej ofiarowały na kościół 650zł., Serdeczne Bóg zapłać
  6. Dziękuję za wielką pomoc przy malowaniu naszej kaplicy p. Annie, Marii, Renacie, Stefanii, Jadwidze, Ewie, Dorocie, Adamowi, Michałowi, Tomaszowi, Pawłowi, Danielowi. Bóg zapłać za pracę i wielka życzliwość.
  7. W tygodniku Idziemy możemy przeczytać: Skazany na śmierć głodową – o francuzie Vincentym Lambercie, który zmarł po tygodniu bez jedzenia i picia, Walka o Westerplatte – co się dzieje z Westerplatte, Wakacje od wiary? Co z Mszą Świętą podczas zagranicznych wycieczek.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97