Ogłoszenia duszpasterskie – XVI Niedziela Zwykła

  1. Jutro Święto Świętej Brygidy, zakonnicy patronki Europy.
  2. W środę św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa patrona kierowców. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej będzie obrzęd poświęcenia pojazdów ze specjalną modlitwą za podróżujących i kierowców.
  3. W czwartek wspominamy rodziców Najświętszej Maryi Panny Joachima i Anny. Zapraszamy na Msze św. wieczorną. W tym dniu patronalne święto kółka rodzinnego św. Anny. W modlitwie będzie prosić o potrzebne dary dla modlących się w tej wspólnocie, po komunii zawierzymy całą grupę Maryi.
  4. W piątek 27 lipca rozpoczynamy w naszej wspólnocie 7 nowennę pompejańską w intencji wszystkich rodzin z naszej parafii oraz o rozwiązanie wszelkich spraw.
  5. Bardzo dziękujemy osobom, które w tym tygodniu wpłaciły na konto 400zł zł, Bóg zapłać.
  6. W przyszłą niedzielę 29 lipca o godz. 19.00 Msza Święta w intencji rodzin z ul. Kasztanowej 4 i 6 i domków jednorodzinnych, którzy przyjmowali Obraz Matki Bożej Pompejańskiej. Po komunii delegacja podziękuje Maryi za czas nawiedzenia, a po Mszy Świętej odprowadzimy na ulice Laurową. Zapraszamy rodziny z tych ulic na dziękczynną Eucharystię. Prosimy rodziny z ul. Laurowej o przywitanie przy pierwszym domu, gdzie rozpocznie się peregrynacja Matki Bożej.
  7. W tygodniu Idziemy warto przeczytać: Bóg już tu nie mieszka – co zrobić z opuszczonymi Kościołami? Terapia uporczywa czy daremna? – Kiedy medycyna może zrezygnować z podtrzymywania człowieka przy życiu? Wyjaśnia ks. prof. Jacek Grzybowski, Jak uratować cywilizacje Zachodu, która samobójczo zbłądziła. Tygodnik Idziemy jest wyłożony na stoliku, zachęcamy do czytania.
  8. Życzymy wszystkim miłej i spokojnej niedzieli. Drogim solenizantom życzymy pokoju dycha i wielu łask Bożych.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97