Ogłoszenia duszpasterskie – XV Niedziela Zwykła

  1. Dziękuję wspólnotom różańcowym za posprzątanie naszej kaplicy. Ks. Proboszcz dzisiaj na zaproszenie głosi słowo Boże i zbiera ofiary w par. Św. Trójcy w Kobyłce. Pamiętajmy o nim w modlitwie.
  2. Dzisiaj wspominamy Matkę Bożą Szkaplerzną, prośmy o szczególne łaski dla naszej parafii.
  3. W środę przed Mszą Świętą Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek wspominamy Bł. Czesława, prezbietera.
  5. Bardzo dziękuję osobom, które zbierały w tym tygodniu ofiary na kościół: z ul. Myśliborskiej 44B – 175 zł, Myśliborskiej 64D – 100 zł, z racji nawiedzenia obrazu Matki Bożej Pompejańskiej z ul. Portowej 7A – 1100 zł, osoby które wpłaciły na konto 660 zł, Wszystkim darczyńcom i ofiarodawcom bardzo dziękuję.
  6. W sobotę przeżywamy Święto Św. Marii Magdaleny.
  7. W najbliższą niedzielę 23 lipca po każdej Mszy Świętej będzie poświęcenie pojazdów i kierowców. Będziemy uroczyście obchodzić Święto patrona kierowców św. Krzysztofa.
  8. Bardzo zachęcam do czytania tygodnika „Idziemy”, są ciekawe artykuły min: piękny artykuł My chcemy Boga, Polskę Andrzeja Dudy z Ameryką Donalda Trampa łączy więcej niż kiedykolwiek, Święty z Libanu, Święty Charbel stał się Polakom bliski. Dlaczego? Obszerne fragmenty przemówienia prezydenta Donalda Trampa wygłoszonego na Placu Krasińskich w Warszawie, i o zmarłym 5 lipca Joaquinie Navarro – Vallsie, rzeczniku długoletnim Stolicy Apostolskiej.
  9. W ubiegłym tygodniu odeszła do wieczności nasza parafianka śp. Mieczysława Pintal l.90 z ul. Myśliborskiej 10. Polećmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97