Ogłoszenia duszpasterskie  – XV  Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ks. Przemek jest z posługą w parafii Matki Bożej z Lourdes na Wilińskiej, a ks. Proboszcz w parafii Cegłowie, powierzajmy naszych kapłanów i ofiarodawców którzy pomagają w budowę naszej świątyni.
  2. W środę zapraszany na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w sobotę przeżywamy Święto Św. Marii Magdaleny.
  3. Zapraszamy do kancelarii rodziny które pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu sierpniu, prosimy przynieść skrócony akt urodzenia i dane osobowe chrzestnych.
  4. W przyszłą niedzielę 23 lipca o godz. 18.15 rozpoczną się modlitwy wspólnoty Ojca Pio przed Jego Relikwiami, o godz. 19.00 Msza Święta za wstawiennictwem Ojca Pio i po komunii odbędzie się ucałowanie relikwii.
  5. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 3100zł. Osoba bezimienna 400zł.,  Serdeczne Bóg zapłać.
  6. Kontynuowane są prace nad elewacją plebanii. W piątek ekipa stolarzy dokończyła montować drzwi, z całym wyposażeniem z zamkami i klamkami, zostały nam do zamówienia główne drzwi wejściowe, na które musimy trochę poczekać bo są w tym czasie projektowane. Kolejna ekipa zamontowała dwie rury od deszczówki, zostały nam do montażu jeszcze dwie.
  7. Życzymy wszystkim miłej niedzieli, a tym którzy mają zamiar wyjechać na wakacje, miłego i spokojnego wypoczynku.
  8. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Niewiara młodych, dzieci, które przestają praktykować i odchodzą od wiary, to problem niemal każdej polskiej rodziny, dotyk on także rodzin głęboko wierzących, Współpracownik Piotra, jak zareagował na wieść o zastaniu kardynałem i co dla niego oznacza ta nominacja z kard. Nominatem Grzegorzem Rysiem, metropolitą łódzkim rozmawia ks. Paweł Kłys

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97