Ogłoszenia duszpasterskie – XV Niedziela Zwykła

  1. Jutro 13 dzień fatimski, po Mszy w modlitwie różańcowej przejdziemy na wały.
  2. We wtorek jest dzień imienin arcybiskupa Henryka Hosera pamiętajmy w naszych modlitwach o Jego posłudze pasterskiej.
  3. W czwartek wspomnienie Matki Bożej Szkaplerznej, zapraszamy wszystkich na godz. 18.00 osoby które noszą szkaplerz – zawierzymy Matce Bożej nasze rodziny i parafię, po Mszy Świętej rozpocznie się nocna adoracja w intencji naszej parafii i budowy naszej Świątyni, o godz. 21.00 zapraszamy na Apel Jasnogórski, zachęcam wszystkich do zarezerwowania choć jednej godziny nocnej, wspólnoty różańcowe proszę o podjęcie prowadzenia modlitw w poszczególnych godzinach adoracyjnych. W piątek rano o godz. 7.00 zakończymy uroczystą dziękczynną Mszą Świętą.
  4. Dziękuję ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto – 2500zł., rodzina z ul. Przaśnej 18 przekazała na budowę 3000zł., Bóg zapłać ofiarodawcom. Zachęcam do nabywania cegiełek na budowę kościoła., które są wyłożone na stoliku.
  5. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego i spokojnego wypoczynku, nie zapominajmy moi drodzy w czasie wakacji o uczestnictwie we Mszy Świętej.
  6. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Sini przez Maryję – o męskim Różańcu, inicjatywie, która pozwala na nowo odkryć mężczyznom ich rolę w Bożym, zamyśle, O klasztorze w Prudniku, trzecim  miejscu uwięzienia Prymasa Stefana Wyszyńskiego, O związku Polskich Kawalerów Maltańskich, którzy bronią wiary katolickiej i pomagają ubogim i cierpiącym.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97