Ogłoszenia duszpasterskie –XVII Niedziela zwykła

  1. Dziś zapraszam na godz. 19.00 na Msze Święta połączoną z litanią do św. Szarbela, w dniu Jego patronalnego Święta. Jutro wspomnienie św. Marty o godz. 18.00 Msza Święta patronalna kółka i zawierzenie wspólnoty.
  2. W środę wspominamy św. Ignacego Loyolę, zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek o godz. 18.00 Msza Święta o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, po Mszy wystawienie Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie. W rym dniu wspominamy 75 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, pamiętajmy o tych którzy zginęli podczas Powstania.
  4. W piątek 2 sierpnia wspominamy Matkę Bożą Anielską o godz. 8.00 Mszą Świętą rozpoczniemy całodzienną adorację, od godz. 17.00 spowiedź pierwszopiątkowa i Msza Święta o godz. 18.00 wynagradzająca Serce Pana Jezusa. W tym dniu udziela się odpustu zupełnego Porcjunkuli wiernym, którzy nawiedzą katedrę, kościół parafialny i tam pobożnie odmówią Ojcze nasz i Wierzę w Boga.
  5. W sobotę o godz. 18.00 Mszą Święta rozpoczniemy wieczernik pompejański, po Mszy Świętej zapraszam na procesją z Obrazem Matki Bożej Pompejańskiej, zakończymy modlitwę Apelem Jasnogórskim.
  6. Dziękuję ofiarodawcom którzy przekazali na konto 940zł., ul. Myśliborska 64A,B, D – 150zl., Serdeczne Bóg zapłać.
  7. W niedzielę 4 sierpnia o godz. 11.00 Msza Święta w intencji kół różańcowych, zapraszam wszystkich modlących się na różańcu i służbę porządkową Totus Tuus, by przygotowała procesję wokół naszej kaplicy. Po Mszy formacyjne spotkanie, intencja na miesiąc sierpień o trzeźwość w naszych rodzinach i narodzie i potrzebne łaski dla dzieci i rodzin wypoczywających na wakacjach.
  8. W tygodniku Idziemy możemy przeczytać:  Podaruj abstynencję – do zachowania trzeźwości w sierpniu zachęca bp Tadeusz Bronakowski, Rzeź Woli – dlaczego w Polsce o tej tragedii tak mało się mówi i pamięta, O seminarium duchownym dla spóźnionych powołań – mówi metropolita łódzki abp Grzegorz Ryś.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97