Ogłoszenia duszpasterskie – XV Niedziela Zwykła

  1. Proboszcz dzisiaj głosi słowo Boże w Radzyminie, zbiera ofiary na budowę kościoła. Pamiętajmy o nim w modlitwie. Jutro 16 lipca jest wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, Matki Bożej Szkaplerznej.
  2. Od poniedziałku do czwartku po Mszy Świętej wieczornej zapraszam rodziców, którzy pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu sierpniu. Prosimy przynieść skrócony akt urodzenia dziecka i dane osobowe chrzestnych.
  3. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek 20 lipca o godz. 3.00 rano wyjeżdżamy sprzed kaplicy na pielgrzymkę parafialną autokarową do Włoch. Będziemy w różnych sanktuariach, ale centralnym miejscem będą Pompeje, Rzym, Asyż. Pragniemy zawierzyć Maryi wszystkie sprawy naszej parafii, będziemy modlić się za wszystkie rodziny. W czasie mojej nieobecności będą mnie zastępować ojcowie marianie i kombonianie, z pilnymi sprawami proszę się zgłaszać po Mszy Świętej do zakrystii.
  5. Bardzo dziękujemy osobom, które w tym tygodniu wpłaciły na konto 750zł zł, z ul. Myśliborskiej 26 – 200zł, ul. Życzliwej 320zł, Bóg zapłać.
  6. W tygodniu Idziemy warto przeczytać: Co takiego jest w pieszych pielgrzymkach, że corocznie przyciągają tysiące pątników? Opowiada o. Marek Tomczyk, paulin. Czy do kościoła trzeba się jakoś specjalnie ubierać? Jak Polska odzyskała dostęp do morza i czym to było dla odradzającego się kraju. Tygodnik Idziemy jest wyłożony na stoliku.
  7. Życzymy wszystkim miłej i spokojnej niedzieli i tym którzy wyjeżdżają w tym tygodniu na wakacje, życzymy dobrej pogody i wspaniałego wypoczynku. Od O

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97