Ogłoszenia duszpasterskie  – XIX  Niedziela Zwykła

  1. Dzisiaj ks. Proboszcz jest z posługą w parafii św. Józefa Robotnika w Wołominie, powierzajmy naszych kapłanów i ofiarodawców którzy pomagają w budowę naszej świątyni.
  2. W poniedziałek wspominamy w liturgii św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika.
  3. We wtorek przeżywamy uroczystość Wniebowzięcia NMP, zapraszamy na Msze Święte w porządku niedzielnym. Przeżywamy w tym dniu 103 rocznicę zwycięskiej Bitwy Warszawskiej w 1920r., zwanej Cudem nad Wisłą, w Konkatedrze na Kamionku, Radzyminie i Ossowie odbędą się uroczystości ku czci Patronki Diecezji, przypominamy że w czasie każdej Mszy Świętej odbędzie się obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. W tym dniu ks. proboszcz będzie z posługą w parafii św. Trójcy w Ząbkach, powierzajmy w modlitwie tą parafie która wspiera nas w budowie naszej świątyni.
  4. W czwartek wspominamy w liturgii św. Jacka, prezbitera, jest to również dzień imienin biskupa pomocniczego Jacka Grzybowskiego, powierzajmy Jego posługę naszej modlitwie.
  5. Zapraszamy do kancelarii rodziców którzy pragną ochrzcić swoje dzieci w miesiącu wrześniu, prosimy przynieść skrócony akt urodzenia i dane osobowe chrzestnych.
  6. Dziękujemy ofiarodawcom, którzy przekazali w ubiegłym tygodniu na konto –5200 zł. ul. Przaśna – 400zl., ul. Kasztanowa 300zł., Serdeczne Bóg zapłać.
  7. W ubiegłym zamówiliśmy według projektu główne drzwi wejściowe, zapłaciliśmy 15 000zł zaliczki na materiały w całości będą kosztowały 45 000zł., od ulicy Piechockiej nałożony został docelowy tynk sylikonowy, po niedzieli będziemy nakładać z kolejnej strony plebanii, w tym samym czasie malowaliśmy ścianę prezbiterium i klatkę schodową w plebanii.
  8. Życzymy wszystkim miłej niedzieli, a tym którzy mają zamiar wyjechać na zasłużony urlop, życzymy miłego i spokojnego wypoczynku.
  9. W tygodniku Idziemy warto przeczytać: Od czego trzeba zacząć, żeby ogarnąć sens tajemnicy wniebowzięcia Maryi? O Cudzie nad Wisłą i o wiekach trudnych relacji polsko – rosyjskich – mówi prof. Janusz Odziemkowski.

Msze św.:

W niedziele i święta:
dla ogółu parafian: 8.00, 9.30, 12.30, 19.00
dla dzieci: 11.00

W dni powszednie:
7.00, 18.00

Ostatnio dodane

Kontakt

Kancelaria parafialna:
tel.: 22 614 25 97